İlhan Durusoy Yine hakem

İlhan Durusoy

Kimi kime şikayet edilecek bilinmiyor. TFF yetkilileri ve MHK yetkilileri maçı seyrediyor, gözlemcileri var (Bozuk bir şekilde uygulanan bir gözlemcilik düzeni sonucu, garanti gözlemci iyi puan vermiştir). Şimdi olacağı söyleyeyim; hakemin tahrik ettiği ve galeyana getirdiği Beşiktaş seyircisine ceza verirsin. Böylece sorun çözülür.

Geçen hafta özel seçilen Halis Özkahya Beşiktaş'ın attığı nizami golü iptal etti, bu hafta aradılar Hüseyin Göçek’i buldular, Beşiktaş'a karşı sabıkaları var. 15/10/2016 Kayseri 1- Beşiktaş 0 ve 2/12/2016 Fenerbahçe 0- Beşiktaş 0 maçlarını seyredin. Daha önceki hatalarını söylemiyorum. Tabii Beşiktaş lehine penaltı verip penaltı noktasına çukur kazılmasına göz yumduğu unutulmuyor.

Her Beşiktaş maçında maçı Beşiktaş aleyhine çevirmek için fırsat kollar. Başlarda aleyhe pek bir şey yapamadı, Beşiktaş 2-0 öne geçti. 45dk Babel’e sarıkart verdi, aynı şekilde BaBel’e rakibin daha sert hareketini görmezden geldi. İkinci yarı Kasımpaşa golünden sonra tüm karaları Beşiktaş aleyhine verdi. Mecburen Kasımpaşa lehine karar vermek zorunda kalınca özür dilercesine oyunculara neden böyle yaptığını üzülerek anlattı.

TÜM YETKİLİLERİ VE FUTBOLSEVERLERİ MAÇIN BU KISMINI SEYRE DAVET EDİYORUM

76 dk Lens’e faul komik, 77 Lens gole gidiyor, yine faul komik.78 Lens faul yapıyor, önünü açıyor, basit faul, ikaz ediyor. 83 dk rakip hakemin önünde Medel’e saldıyor. (herhalde aynı takımdayız, sarı kart verilmez diyor.) 84 dk Q7 ofsayt değil. 88 dk Medel sarı kartlık hareket yapıyor, rakip Medel’in suratına vuruyor, yine bir kart yok. 90 dk 5 dakika uzatma için ne kadar durmuş maç, Beşiktaş puan kaybı için fırsatı sonuna kadar kullanacak. 92 dk korner veriyor, kaleci Ramazan’a pozisyonu açıklıyor, özür diliyor. 93 dk Pepe’ye faul veriyor, rakibi Pepe’yi düşürüyor, görmüyor. 94 dk Kasımpaşa’dan top auta çıkıyor, yine açıklıyor pozisyonu, üzgün. 95 dk Kasımpaşalı’ya faul veriyor, oyuncuyu teselli ediyor.

Sonuç

Bu bir ihbardır, hakemliği bu kadar küçültmeğe kimsenin hakkı yoktur.