"Şenol hoca, Negredo ile devam edecek"

"Şenol hoca, Negredo ile devam edecek"

NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen "Yüzde Yüz Futbol" programında B.B Erzurumspor - Beşiktaş maçını değerlendirdi.

İşte Dilmen'in sözleri:

"Atamazsan atarlar"

"Büyük takımlara karşı oynadın mı buldun mu atacaksın. Atamazsan atarlar. Beşiktaş kazandı. Bunlar klasik cümleler. Özellikle ilk yarıda Beşiktaş'a karşı 3-4 tane pozisyon bulacaksınız atamayacaksınız. Erzurumspor'da 2. yarı baskıyı yeyince Gökhan golü attı. Büyük takımla oynamanın farındalığı bu dakikadan sonra başladı."

"İkinci yarıdaki oyunla Beşiktaş hak etti. Kazanan her zaman haklıdır. Genel anlamda 24 günde 6 maç yaptılar. 4 günde bir maç oynamak kolay deil bir de sezon başı. Beşitaş çok zor bir periyottan geçti. Ay sonu liglere ara verilecek. 4 günde bir maç oynamak kolay değil. Sıcak hava gibi... Hangi oyuncu gidecek acaba? Negredo giderken turu getirdi UEFA'da."

"Milli maç arası en çok Beşiktaş'a yarayacak"

"Milli maç arası en çok Beşiktaş'a yarayacaktır. Milli takıma fazla oyuncu göndermemesi de avantajı olacaktır. Beşiktaş'ın morale ihtiyacı var. Bu kaar dezavantaja rağmen geri dönmesi iyi. Beşiktaş'ın bugün Erzurumspor'a karşı ilk yarıda verdiği bu kadar pozisyonu ben hatırlamıyorum."

"Tolgay ile Oğuzhan'a çok yük bindi"

"Tolgay ile Oğuzhan'a çok yük bindi. Hoca ikinci yarı Necip'i çıkarıp kazanmaya yönelik bir hamle yaptı. 4-3-3'e döndü. Hemen golü atınca Tolgay'ı Medel'in yanına çekti. Babel çok yönlü oyunca ama onu yerinden oynatmayacaksın. Sol taraftan akıp gitmesi lazım onun. Babel çizgide alacak topu geçecek, içeri girecek, dışarıya çıkaracak. Şu an Beşiktaş hem UEFA'da yoluna devam ediyor hem de ligde iki de iki yaptı. Çok yoğun bir maç trafiğinden çıktı Beşiktaş."

"Beşiktaş kötü oynamasına rağmen kazanmaya devam ediyor"

"Ben Oğuzhan'dan ümitliyim, toparlar o. Medel de 6 maç üst üste oynadı ve bugün de hiç sırıtmadı. Beşiktaş kötü oynayarak kazanmaya devam etti. Akhisar maçının ikinci yarısı ve LASK Linz maçlarını hatırlayalım. Ama 90+ da attı kazandı. Bugün de ilk yarı kötü oynadığı karşılaşmayı ikinci yarı toparlayarak kazanmasını bildi."

"Gidecekler arasında en iyisi Negredo"

"Beşiktaş'ta her an her şey olabilir. 4 tanesinin en iyisi Negredo ama. Sonuçta şartlar öyle gelişti. Şu andaki konuma göre Negredo ile devam edecek gibi Şenol hoca. Negredo'nun alakası yok Larin ile. Negredo'nun kaprisi de yok. Muhtemelen satacaklardı Negredo'yu... Bu takımın 0-1' den gelip 3-1 maçı alması nasıl bir karakter ortaya koymasını da gösteriyor. Kötüyken kazanmak bu periyotu öyle geçti Beşiktaş."

Haber Kaynağı: HABER1903Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 23 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder