"Tolgay ve Oğuzhan’dan 10 numara yaratmak..."

"Tolgay ve Oğuzhan’dan 10 numara yaratmak..."

beIN SPORTS’ta yayınlanan “beIN MANŞET” programında Mehmet Demirkol, Beşiktaş’ın BB Erzurumspor galibiyetini değerlendirdi.

İşte Demirkol’un yaptığı açıklamalar:

-NEGREDO’NUN ÜZERİNDE DURMAK LAZIM-

“Beşiktaş, ilk yarıda bildiğimiz Beşiktaş’ın çok gerisindeydi. Böyle bir çöküntünün arkasından da maçı 3-1 almak da büyük oyuncularla oluyor. Negredo’dan geçen sene Beşiktaş istediğini alamadı. Negredo’nun üzerinde durmak lazım. Beşiktaş, orta sahası ideal pozisyona geçtiğinde Negredo’dan daha fazla verim alınacaktır.”

-TOLGAY VE OĞUZHAN’DAN 10 NUMARA YARATMAK…-

“Tolgay ve Oğuzhan’dan illa 10 numara yaratmak çok sağlıklı gelmiyor. Belki de 10 numarasız oynamak gerekiyor. İkinci yarıda da öyle oldu. Şenol hoca, Oğuzhan ve Tolgay’dan 10 numara performansı istiyor ama karşılığını alamadığını söyledi. Alamıyorsan da artık beklememek lazım. 6 ya da 8 oynayacaklar ya da oynamayacaklar. Zorlamamak lazım.”

-VIDA, 15 MİLYON EURO ÜSTÜNE SATILABİLSEYDİ-

“Vida, geniş alan oyununda sorun yaşıyor. Vida, 15 milyon Euro üstüne satılabilseydi iyi olurdu. Çünkü artık zirvede. Üstüne ne kadar koyabileceğin bilmiyorum.”

-FABRI DE HATA YAPIYORDU AMA..-

“Fabri hata yapıyordu ama seyirci ile güven ilişkisi kurulmuştu. Tolga’yla da başta bu ilişki vardı. Ama sonra güven ilişkisi erozyon oldu.”

Haber Kaynağı: HABER1903Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 37 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder