"Ivanovic efsane olmasına rağmen..."

"Ivanovic efsane olmasına rağmen..."

Basketbol yorumcusu Kaan Kural, Tivibu Spor'da Beşiktaş'ın yeni antrenörü Dusko Ivanovic'i ve yeni transferi Joe Alexander'i değerlendirdi.

İşte Kural'ın açıklamaları:

-IVANOVIC EFSANE OLMASINA RAĞMEN...-

"Ivanovic efsane olmasına rağmen demode kalmış bir koç. Geçen seneyi boş geçirmiş olması iyi olabilir. Kendini yenilemiş olabilir. İşin içinde olduğunuz zaman etrafı göremeyebiliyorsunuz. Ama dışarda olduğunuz zaman kendinizi yenileyebiliyorsunuz."

-JOE ALEXANDER HARİKA BİR TRANSFER-

"Beşiktaşlılar hep iyi haber almaya çalışıyorlar. Jordan Thedore transferi olsaydı çok iyi olurdu. Eskiden pivotla başlanır, diğer pozisyonlar onun etrafında şekillenirdi. Ana güç her zaman pivot olurdu. Artık top yönlendiren dış oyuncular. Yani kısalar. DJ Strawberry kalsa da olurdu. Geçen seneki performansı çok tatmin ediciydi. Ana karar vericiydi. Devamlılığı sorgulanıyordu. Yaratıcılığı ve liderliği tartışılmaz ama devamlılık sorunu vardı. Joe Alexander Beşiktaşlılar için ilk iyi haber. İyi bir yan parça yani temel direk değil. NBA'e ilk girdiğinde 8. sıradan draf edilmişti. Çok büyük bir yetenek denilmişti. Ama pozisyonu yok. 3 için kısa 4 için yavaş kalıyor denilmişti. İyi bir oyuncu ama pozisyonu belli değil. Basketbol değiştikçe bu oyuncuların değeri çok arttı. İsrail liginde MVP oldu. Açık saha oynayabiliyor. Harika bir transfer."

Haber Kaynağı: HABER1903


HABER VİDEOKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 3 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder