Beşiktaş, Mainichi Grup ile sponsorluk anlaşması imzaladı! Başkan Orman'dan Kagawa sözleri! "Kagawa ile ilgilendik"

Beşiktaş, Mainichi Grup ile sponsorluk anlaşması imzaladı! Başkan Orman'dan Kagawa sözleri! "Kagawa ile ilgilendik"

Beşiktaş JK, uluslararası hedefleri ve küresel marka yönetimi çalışmaları kapsamında önemli bir işbirliğine daha imza atıyor.

Siyah Beyazlı Yönetim Mainichi-Sponichi Digital Proje firması ile anlaşma yaptığını CometoBeşiktaş sloganı ile duyurdu.

Başkan Fikret Orman konu ile ilgili yaptığı açıklamada;

-GLOBALLEŞMEDE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR-

"Globalleşmede çalışmalarımız devam ediyor. Çin'e gittik. CometoBeşiktaş sloganı ile büyük ses getirdik. Rumi'nin sözleri ile global reklamımızı çektik. Çin hesabımızı aktif ettik. Başta Çin olmak üzere düzenli ziyaretler yapmaya devam ediyoruz. Şimdi daha ileriye ve etkili boytlara taşıyabilmek için güçlü iş ortaklıkları gerekiyor. Bugün de burada ilk imzayı atmak için bir araya geldik. Tüm dünyanın ekonomik güçlerinden biri Japonya'dır. Tarihimizde iki ulusu birbirine yakıştıran çok olaylar var. Japon halkının değerleri ile Beşiktaş'ın değerli çok örtüşüyor ve bu sebepten dolayı bizi sevecekler. Yanımda Japonya'nın en köklü medya grubu olan Mainichi medya grubu var. 147 yıllık geçmişi olan Mainichi Japonya'nın en köklü gazetesi. Tüm dünyada 250 den fazla ofisleri var. Günde 10 milyon adet gazete basıyorlar. Spora destek veriyorlar. Digital medya yatırımlı oluşumu yapıyorlar ve ilk projeleri Beşiktaş olacaktır. Beşiktaş ile beraber çeşitli projeler yapacaklar. Amacımız Beşiktaş'ı önce Japonya'ya sonra uluslararası bir marka haline getirebilmek. Bugünden itibaren Mainichi global partneri olacaktır."

-BİRLİKTE TİCARİ GELİRLER YAPACAĞIZ-

"Japonya'da Sosyal medya hesapları açacağız. Mainichi grubu Beşiktaş'ın Japonyadaki temsilcisi olacak. Seyahatlar yapacağız. Birlikte ticari gelirler yapacağız."

-SADECE FUTBOL OLMAYACAK-

"Bu iş sadece futbol olmayacak. Basketbol, Voleybol ile ilgili iş birliktelikleri yapacağız. İletişim üzerinden başlayacak ve branşlara karşılıklı olarak oyuncu takasları, maçlar yapmaya kadar gidecek. Basketbol takımımız Japonya'ya gidecek. Kamuoyunu da fazla beklentiye sokmayalım. İcraatları yaptıkça açıklayacağız."

-ÖNEMLİ OLAN NİYETTİR-

"Esas önemli olan niyettir. İyi tanıtım, iyi iletişim kurarsak yeni sponsorlar gelecektir. Mainichi grubu uzak doğunun her yerinde kuvvetli. 250'nin üzerinde ülkelerde ofisleri var. Bir medya grubunun 10 milyon adet gazete satabilmesinin manasını hepiniz anlarsınız. Bizim amacımız sponsorlukları almak, yapmak değil. Biz insalara Beşiktaş'ı, oyuncularımızı tanıtmak istiyoruz."

-KAGAWA İLE İLGİLENDİK-

"Kagawa ile ilgilendik. Oyuncu Almanya'dan ayrılmak istemedi. Yoksa bizim temaslarımız oldu. Zaman içerisinde yine inşallah bütün takımlarımızda Japon oyuncular görmek isteriz. Beşiktaş'a sadece bir ülkenin temsilcisi olarak değil, katkı sağlaması gerekir."

Mainichi grup yetkilisi sponsorluk anlaşması ile ilgili yaptığı açıklamada;

-BEŞİKTAŞ'IN BÜYÜK BAŞARILARI DİKKATİMİZİ ÇEKTİ-

"Son yıllarda Beşiktaş'ın büyük başarıları bizim dikkatimizi çekti. O yüzden buradayız. Bizim en önemli hedefimiz Beşiktaş markasını Japonya'da tanıtmak olacak. Bizim genç nesillere yönelik medya gruplarımız var. Gençlerin Beşiktaş'a ilgi duyması, ileride Beşiktaş'ta oynamak için  heveslendirmek isteyeceğiz. Japonya'da futbol günden güne popülerleşiyor. Bizler buraya geldikten sonra stadı gördük ve Beşiktaş'a olan aşk ve sevgiyi yakından hissettik. Japonya'ya döndükten sonra gönlümüze koyduğumuz Beşiktaş sevgisini japonlara anlatacağız."

-ANİME SEKTÖRÜ İLE İLGİLİ PROJELERİMİZ OLACAKTIR-

"Japonya'da meşhur karakterler var ve Japonya bu konuda dünyanın en iyi ülkesidir. Bizlerde anime sektörü ile ilgili Beşiktaş'ta projelerimiz olacaktır."

-ÖNEMLİ OLAN GÖNÜLLER-

"Bizler için önemli olan gönüllerin bir olması. Beşiktaş ile bunu hissettik. CometoBeşiktaş bizi etkiledi ve bu yüzden buradayız."

-DÜNYANIN BİR ÇOK NOKTASINDA ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ-

"Biz dünyanın bir çok noktasında medya olarak çalışmalar yapıyoruz. İlerleyen dönemlerde Beşiktaş ile ilgili projemiz olacak. O aşamada basın mensuplarından da destek isteyeceğiz."

Haber Kaynağı: Haber1903


HABER FOTOĞRAF

Fotoğrafı tıklayarak haberin galerisine ulaşabilirsiniz.


Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 124 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder

PUAN DURUMU Detaylı Görüntüle

# Takımlar O G B M Av P
1 Başakşehir 26 17 2 28 58
2 Galatasaray 26 15 4 28 52
3 Beşiktaş 26 13 5 17 47
4 Trabzonspor 26 12 7 9 43
5 Yeni Malatyaspor 26 10 9 4 37
6 Konyaspor 26 8 7 2 35