İlhan Durusoy yazdı; "Atiba’nın UEFA Ligi kadrosuna alınmamasını anlamak mümkün değil"

İlhan Durusoy yazdı; "Atiba’nın UEFA Ligi kadrosuna alınmamasını anlamak mümkün değil"

Atiba geldiği günden beri BJK’ın en önemli oyuncusu.

Oynadığı maçların BJK tarafından kazanılmasında başrolü oynamış, her görevi problem çıkarmadan kabul etmiş ve her şeyini vermiş bir takım oyuncu. Efendi, akıllı ve iyi karakterli. Gordon Milne’nin kulakları çınlasın Recep için önce ‘iyi karakterli’ sonra ‘çabuk’ derdi.

Medyada BJK aleyhtarlarının ortaya ‘yaşının ilerlediği onun için aynı performansı gösteremeyeceği’ şeklinde bir laf atıp tüm BJK’lileri – yönetim ve teknik heyet dahil- etkilemiş.

Yönetim kıymetini bilmemiş tasarruf yapmak için sözleşmesini çok geç imzalamış, sezona hazırlanmasını geciktirmiş. Tasarruf tedbirlerini alkışlamak gerekirken doğru yerde tasarruf yapmak da ayrı meziyet olduğunu vurgulamak gerekir.

Esas şaşırtan bu sezon orta sahası devamlı açık veren takımın teknik heyetinin Atiba’yı UEFA takım listesine koymaması akıl almayacak bir uygulama. Atiba’yı mı bilmiyorlar, takımın eksiklerini mi görmüyorlar. Atiba tam hazır hale gelmiş olduğunu hazırlık maçında gösterdi. Bu maç olmadan 90 dakika için hazır olmasa bile her zaman daha az sürede faydalanılabilinirdi. Atiba ile ligde kaybedilen puanlar kaybedilebilir miydi?

Teknik heyetin takımın devamlı değişmesini karşısında zor durumda kaldığı şüphesiz, ancak eldeki kadrodan en iyisini çıkarmaları hepimizin beklentisi. Hayat maalesef dünkü başarılarla yürümüyor. Daima bugün ve yarın var önümüzde.

İlhan Durusoy/HABER1903Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 95 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder

PUAN DURUMU Detaylı Görüntüle

# Takımlar O G B M Av P
1 Başakşehir 26 17 2 28 58
2 Galatasaray 26 15 4 28 52
3 Beşiktaş 26 13 5 17 47
4 Trabzonspor 26 12 7 9 43
5 Yeni Malatyaspor 26 10 9 4 37
6 Konyaspor 26 8 7 2 35