"Beşiktaş, Negredo'yu göndererek doğru yaptı"

"Beşiktaş, Negredo'yu göndererek doğru yaptı"

Beşiktaş'ın efsane kaptanlarından Sanlı Sarıalioğlu, Siyah Beyazlıların gündemini HABER1903'e değerlendirdi.

-ÜLKEMİZDE TRANSFERLER İYİ ZORLAŞTI-

Türkiye'de transferlerin zorlaştığını söyleyen Sarıalioğlu; "Ülkemizde artık transferler iyice zorlaştı. Döviz aldı başını gidiyor. Bu yönden baktığımızda Negredo'nun maliyetinide düşünürsek 7.5 milyon civarında bir para Beşiktaş'ın kasasında kalacak. Galatasaray nasıl Gomis'i sattıysa, Beşiktaş'ta ayakta kalabilmek için bu tip de satışlar yapmak zorunda. Şuana kadar Beşiktaş'tan yapılmış resmi bir açıklama yok. Bizler olasılıklar üzerine konuşuyoruz. Negredo iyi futbolcu. Büyük başarılara imza attı. Beşiktaş'ta geçen sezon hiç bir şey yapmadı. Negredo bir Gomis değil. Gomis geçen sezon daha ağır bastı. Bu nedenle Beşiktaş doğruyu yaptı. Devre arasında iyi bir santrafor alınacaktır. Şimdi Larin ve Love ile mücadelesini sürdürecektir. Taraftara büyük görev düşüyor. Oyuncuları ıslıklamak her futbolcuyu öldürür, kulübede büyük zararlar getirir." dedi.

-BEŞİKTAŞ BU MAÇTA GALİBİYETE KOLAY ULAŞACAKTIR-

Beşiktaş'ın bu maçta galibiyete kolay ulaşacağını söyleyen Sarıalioğlu; "Beşiktaş kendi sahasında oynadığı maçlarda 3 puan için oynamak zorunda. Baktığımız zaman Beşiktaş, Sarpsborg'dan daha iyi bir kadroya sahip. Beşiktaş'ın bu maçta galibiyete kolay ulaşacaktır." dedi.

-BEŞİKTAŞ OTURMUŞ BİR KADROYA SAHİP-

Beşiktaş'ın oturmuş bir kadroya sahip olduğunu vurgulayan Sarıalioğlu; "Fenerbahçe'de pek çok yeni oyuncu var. Beşiktaş'ın oturmuş bir kadrosu var. Beşiktaş'ın bu avantajı var. Derbiler her zaman zor geçer. Fenerbahçe'nin de Beşiktaş kadar şansı var. Ortada geçecek bir karşılaşma olacağını düşünüyorum."

Haber Kaynağı: Haber1903 Özel HaberKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 44 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder