"Beşiktaş’ın zemini düzelecek, düzelmeden olmaz"

"Beşiktaş’ın zemini düzelecek, düzelmeden olmaz"

beIN SPORTS’ta yayınlanan “beIN MANŞET” programında Mehmet Demirkol, Beşiktaş’ın gündemini değerlendirdi.

İşte Demirkol’un yaptığı açıklamalar:

-BEŞİKTAŞ’TA ZEMİN DÜZELMEDEN OLMAZ-

“Beşiktaş’ın zemini düzelecek, düzelmeden olmaz. Zemin daha kötü durumda. Ben çim uzmanı değilim. Ama Beşiktaş, Oğuzhan topu Adem Ljajic’e attığı zaman tek hamle önüne indirip Quaresma’yı görebiliyor mu? Ben ona bakarım.

-LARIN, KENDİNİ İŞİNE VERSİN-

“Larin, fiziğiyle tam bir futbolcu ama mental olarak geldiği ligin özellikleri açısından biraz yumuşak duruyor. Bu değişebilir. Yeter ki kafaya taksın. Başka şeyleri sorun etmiyor olsun. Kendini işine versin. Hocanın elinden genelde santrafor kaçmaz. Performansını yükseltir. Negredo da sadece takıldı”

-BEŞİKTAŞ’IN EN PARLAK ÖZELLİĞİ O-

“Medel çok iyi oyuncu ama sırtı dönük top alıp dönmesi yok. O yüzden baskı karşısında Beşiktaş, zaman zaman oyun kurmakta zorluk çekiyor. Ljajic ile Oğuzhan’ın baskı esnasında geriye gelmesi lazım. Geriye geldikten sonra da pasla ileriye gidecekler. Vurduğun zaman olmuyor. Bayern Münh baskı yapınca o zaman vurursun, çünkü bir hata işi götürüyor ama Sarpsborg baskı yaparsa vurma, pasla çık. Beşiktaş’ın en parlak özelliği o. Ayağa iyi top yapıyor. Ljajic de bunu iyileştirmek için geldi” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: HABER1903Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 33 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder