"Bu işin gerçekten şakası yok, Bereszynski..."

"Bu işin gerçekten şakası yok, Bereszynski..."

Tivibuspor’da yayınlanan programda Ali Ece, Beşiktaş’ın sağ kanat transferi gündemini değerlendirdi.

İşte Ali Ece’nin yaptığı açıklamalar:

-BU İŞİN GERÇEKTEN ŞAKASI YOK-

“Sağ bek meselesi çok önemli. Bu işin gerçekten şakası yok. En son hazırlık maçını izledim. Sağ bekte Necip ortayı yaptı, sol bekte Fatih golü attı. Biri ön libero, biri de stoper. Beşiktaş gibi takımda özellikle Gökhan Gönül, yaş icabıyla da bu kadar devamlılık sorunu yaşarken Beşiktaş’ın mutlaka devre arasında sağ bek sorununu çözmesi gerekiyor. Birçok karşılaşmada Beşiktaş, sağ bekini değiştirdi, değiştirmek zorunda kaldı ya da ısınırken sakatlık oldu."

-DORUKHAN’IN DİNAMİZMİ ORTA SAHADA LAZIM-

“Dorukhan, sağ bekte kullanılmamalı. Çünkü orta sahada Beşiktaş için ne kadar değerli olduğunu çok kısa sürede gösterdi ve daha fazlasını yapabilecek bir oyuncu. Dorukhan, sağ bek de oynar ama onun dinamizmi orta sahada lazım. Orta sahada şu anda Beşiktaş’ta Dorukhan’ın muadili yok. Sağ bek transferi Beşiktaş açısından son derece stratejik.”

-BERESZYNSKI, TESPİT OLARAK İYİ-

“İyi isimlerin adı geçiyor. Polonyalı Bartosz Bereszynski, tespit olarak iyi. Sol bekte Adriano ve Caner, ofansif olarak çok daha fazla katkı yapabilecek oyuncular. Bartosz Bereszynski, geriyi kontrol edebilecek disiplinde bir oyuncu. Onun dışında da geçen isimler de hiç fena değil” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: HABER1903


HABER VİDEOKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 37 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder