"Şampiyon olalım öyle gidersin"

"Şampiyon olalım öyle gidersin"

Ailevi sorunları nedeniyle Portekiz’e dönmek isteyen Ricardo Quaresma ile özel olarak görüşen yönetici Serdal Adalı, “Şampiyonluk için sana ihtiyacımız var. Sezon sonunu bekle” dedi

Beşiktaş'ta Quaresma'nın ayrılık talebi, yönetimde büyük ses getirdi. Portekizli yıldız, "Ailevi problemlerim var. Eşimle ilgili bir takım sıkıntılar yaşıyorum. Bu nedenle ülkeme dönmek istiyorum. Porto beni almak istiyor, izin verin gideyim" dedi. Q7 ile özel olarak görüşen İkinci Başkan Serdal Adalı ise, "Ailevi sıkıntılarını anlıyorum. Ama bu takımın sana ihtiyacı var. Sezon sonunu bekle, şampiyon olalım, öyle gidersin" diyerek oyuncusunu ikna etmeye çalıştı. Fakat şu anlık başarılı olamadı.

TOLGAY ARSLAN'A AF YOLU GÖZÜKTÜ
Beşiktaş'taki bir diğer gelişme ise kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan ile ilgili yaşanıyor. F.Bahçe'den gelen teklifi az bulmayan siyah-beyazlılar, deneyimli ismin affını gündeme aldı. 27 yaşındaki orta saha için 5 milyon Euro bonservis belirleyen yönetim, teklifler düşük gelince oyuncuyu affetme yönünde karar aldı.

2020'YE KADAR SÖZLEŞMESİ VAR
Sezon başında Arap ve Çin kulüplerinden gelen tekliflerini geri çeviren Ricardo Quaresma'nın Beşiktaş'la 2020'ye kadar sözleşmesi var.

Haber Kaynağı: SabahKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 43 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder