Beşiktaş'ın tepkisi dinmiyor! Beşiktaşlı yöneticiden flaş açıklama!

Beşiktaş'ın tepkisi dinmiyor! Beşiktaşlı yöneticiden flaş açıklama!

Beşiktaş Kulübü Basketbol Şubesi'nden sorumlu yönetici Cihat Kumuşoğlu, Beşiktaş Sompo Japan - Pınar Karşıyaka maçında yaşanan olaylar hakkında HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

İşte Kumuşoğlu'nun HABER1903'e yaptığı açıklamalar:

-SİNDİREBİLMEMİZİN İMKANI YOK-

Pınar Karşıyaka maçında yaşanan yumruklu saldırı hakkında konuşan Kumuşoğlu; "Bu olayı sindirebilmemizin hiçbir imkanı yok. Son derece üzücü bir olay. Maç boyunca hakemlerin de fazla taraflı olduğunu düşünüyoruz. Her şeyden vazgeçtik. Böyle bir şeyi sindirebilmiş değiliz. Federasyon'un acilen bir karar alması lazım. Takımımıza yapılan bu olay bizi çok üzdü. Bu işi içimize sindiremiyoruz. Neden olduğunu bilmiyorum. Saldırıyı yapana sormak lazım. Bu konuda söyleyebileceğimiz bir şey yok. Bu gerginliğe sebebiyet veren hakem arkadaşlarımızın da daha dikkatli olması lazıdı. Baştan beri muazzam bir baskı altında kaldık. Rakibin lehine verilen fauller son derece orantısız. Çok üzüldük. Hele maçtan sonraki olayları içimize sindiremiyoruz." ifadelerini kullandı.

-PAZARTESİ SABAHI İTİBARİYLE-

Pazartesi gününden itibaren Federasyon ile irtibata geçileğini belirten Kumuşoğlu; "Gerekli cezaların verileceğini umuyoruz. Pazartesi sabahı itibariyle Federasyon ile irtibata geçeceğiz. Maç arasında da aleyhimize kararlar verildiğine itimad edin." diyerek sözlerini sonlandırdı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABERKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 13 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder