"İbre sezon sonunda şampiyonluğa döndü"

"İbre sezon sonunda şampiyonluğa döndü"

Spor yorumcusu Adnan Aybaba, Beşiktaş’ın gündemi hakkında HABER1903’e açıklamalarda bulundu.

İşte Aybaba’nın HABER1903’e yaptığı açıklamalar:

-BEŞİKTAŞ SESSİZ, SAKİN GELİYOR-

Beşiktaş’ın ikinci yarıda performansının arttığını belirten Adnan Aybaba; “Beşiktaş, ligin ikinci yarısında fırtına gibi döndü. Mustafa Denizli’nin Beşiktaş’ı şampiyon yaptığı dönemde de böyle muhteşem giriş yapmıştı. Beşiktaş’ta şampiyonluk şarkıları söylenmiyor, şampiyonluk havası yok. Beşiktaş sessiz, sakin geliyor. Şampiyonluk için Başakşehir ve Galatasaray’ı favori gösteriyorlar. Hep öyle olsun, böylece arkadan gelip geçmek kolay olur” dedi.

-İBRE ŞAMPİYONLUĞA DÖNDÜ-

Yeni transferlerin ardından şampiyonluk hedefine girildiğini söyleyen Aybaba; “Burak, ilk etapta gönüllerin transfer olmamıştı, gönüller kabul etmemişti. Mantık da Burak’ın Türkiye’de yapılacak en önemli transferlerden bir tanesi olduğunu söylüyordu. Bu gerçekleşti. Kagawa, müthiş bir enerji kattı. Beşiktaş iyi futbol oynadı ve Bursaspor maçında tribünleri gördük. Burak’ın attığı iki golle mantığın transferi ile gönüllerin transferi birleşmiş oldu. Taraftar, ona sevgi gösterdi. Doğrusu bu. Geçmişe çok takılı kalmamak lazım. Ufak tefek sorunlar olabilir. İlkelere çok fazla zarar vermeden bunlar aşılabilir. Taraftar, futbolcular iyi oynadığı zaman bağrına basar. Kötü oynadığı dönemde de tepkisini gösterir. Futbolcular profesyonel ve buna alışıklar. Beşiktaş’ın bu çizgisini devam ettirmesi önemli. Yapılan transferler yerinde olduğu için ibre sezon sonunda şampiyonluğa döndü” dedi.

-ŞENOL HOCANIN GÖNLÜ MİLLİ TAKIMDA-

Şenol Güneş’in milli takıma çalıştıracağı yönündeki iddialar ile ilgili Adnan Aybaba; “Fatih Terim de Galatasaray döneminde bu durumu yaşadı. Şimdi Şenol hoca yaşıyor. Şenol hocanın gönlü belli ki Beşiktaş’ta görevini tamamlayıp milli takıma gitmek. 2002 Dünya Kupası’nda Dünya 3.’sü olduk. O dönemden beri Şenol hoca Milli Takımı çalıştırmadı. Ona ayrı bir özlem duyuyor. Kulüp takımları daha enerjik, motivasyonu zor, uzun süreçli maraton. Milli Takımlar böyle değil, daha rahat. Şenol hoca bu dönemde ikisini de çalıştırırsa bile milli takımda sadece 2 maç var. Bu süreç, Şenol hoca karakterinde bir hocaya zarar vermez, işini bilir. Hem Beşiktaş’a hem de milli takıma katkı sağlar. Şenol hoca milli takıma da yakışır. Bu süreç yaşanırken yönetim yeni hocasını arayacak. Başkan ve yöneticiler karar verecek. Şenol hoca, artık sezon sonuna doğru milli takıma yol almış durumda” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABERKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 41 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder