Liverpool, Karius'un yanında!

Liverpool, Karius'un yanında!

Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius'un 4 aylık alacağını Beşiktaş'tan temin edemediği için FIFA'ya baş vurması İngiliz basınında büyük yankı uyandırdı.

Liverpool Echo'da yer alan habere göre, Liverpool yetkilileri, Karius'un Beşiktaş'tan alacağı 4 aylık ücreti temin edemediği için FIFA'ya başvurmasının sonrasında Alman kalecinin yanında olduklarını bilmesini istedi.

Karius'un Beşiktaş'a karşı FIFA'ya başvurusunu yakından takip eden İngiliz ekibi, oyuncularının bu konuyla ilgili yalnız olmadığını ve her türlü desteği sağlamak için hazır olduklarını Alman kaleciye menajeri vasıtasıyla iletti.

Öte yandan İngiliz ekibi, Şenol Güneş'in Karius ile ilgili yaptığı son açıklamanın yanlış olduğunu ve oyuncuya böyle bir yaklaşımı tasvip etmediklerini belirtti.

Yine aynı haberde geçtiğimiz Ağustos ayında kiralık olarak Beşiktaş'a gelen Karius'un sözleşme maddesindeki forma giydiği maç sayısı ve Beşiktaş'ın Avrupa kupalarına katılması gibi kriterlerin yerine getirilmesi durumunda, siyah beyazlı ekip Alman file bekçisini 2020 yazında 7,25 milyon pound bedel ile satın almak zorunda kalacağı yazıldı.

Haber Kaynağı: DUHULİYE DIŞ HABERKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 41 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder