Ali Gültiken'den başkanlık adaylığı açıklaması!

Ali Gültiken'den başkanlık adaylığı açıklaması!

Beşiktaş Kulübü'nün unutulmaz futbolcularından Ali Gültiken, Beşiktaş gündemini Duhuliye.com'a değerlendirdi.

Gültiken yaptığı açıklamada;

- DAVUL ZURNA İLE GELEN FUTBOLCU NEDEN AYRILMAK İSTESİN? -


Beşiktaş'ın mali yapısı ile ilgili açıklama yapan Gültiken; " Bugün daha yüksek sesle konuşulmaya başlandı ama bu süreç yaklaşık 1 yıldır genel istikrarsızlık olarak devam ediyor. Negredo gideli 5 ay oldu. Yüksek maliyetten dolayı gitti. Oyuncu gittikten sonra 6 aydır parasını alamadığını açıkladı. Geçen seneden bu yana maaş sıkıntıları devam ediyor. Şenol Güneş, transfer değil, elimizdeki oyuncuların maaşlarını ödeyelim diyerek yönetimle karşı karşıya kaldı. Çünkü bu tip sorunlarla sahada olan oyuncularla istikrar yakalanması çok zor. Bu iş artık Şenol hocayıda, yönetimide yordu. Pepe ve bir çok oyuncunun ayrılmak istemesinin sebebi maaşlarını alamamasıdır. Gelirken davul zurna ile karşılanan isimler neden Beşiktaş'ta kalmak istemesin ki? Maliyet açısından Avrupa'dan aldığı paranın daha fazlasını alıyorlardı. Şuanda yönetim tarafından bu mali sıkıntı çözülecek gibi durmuyor. Zaten çözülebilecek gibi olsaydı buna önlem alarak kamuoyuna yansıtmazlardı. " dedi.

- GÖZTEPE MAÇINDA SIKINTI YAŞANMAZ -

Mali problemin Göztepe maçında bir sıkıntıya dönüşüp dönüşmeyeceği ile ilgili de açıklama yapan Gültiken; " Bu kadar ayyuka çıkan bir noktada oyuncu parasını alamadığı için oynamıyor noktasına kendisini getirmez ve tam tersi için mücadele eder. Bu da skora doğru olarak yansır. Geçen haftada başarılı oynayan Beşiktaş vardı. Goller yedi ama geçmiş yıllardaki tempolu bir futbol izledik. Takım kendi içerisinde iyi bir enerji sağladı. Maaş probleminin Göztepe maçında sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. " dedi.

- BAŞKANLIK İLE İLGİLİ AÇIKLAMAM OLMADI -

Beşiktaş Kulübü Başkanlık adaylığı ile ilgili açıklama yapan Gültiken; " Ben camianın içerisinde olan, kongre üyeleri ile dönem dönem beraber olan, sohbet eden biri olarak karşı taraftan başkanlığım konusunda dillendirmelerin olduğunu görüyorum. Bu konu ile ilgili talep ortaya koyuyorlar. Benim bu konu ile ilgili herhangi bir açıklamam olmadı. Bu tür konular önemli konular. Eğer tüm şartlar sağlanırsa, süreç yürütülmeli. Sadece aday olmak için aday olunmaz. Beşiktaş'ın içerisinden doğmuş, büyümüş biri olarak bu konunun gündeme getirilmesi tabii ki hoşuma gidiyor. Fakat şuanda benim bu konu ile ilgili bir açıklamam olmadı" diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: DUHULİYE ÖZEL HABERKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 50 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder