"Rıdvan'ı oyunda görmek isterdim"

"Rıdvan'ı oyunda görmek isterdim"

Spor yorumcusu Serkan Reçber, Beşiktaş'ın kendi evinde Göztepe'yi 1-0 yendiği karşılaşma sonrasında TRTSPOR'a açıklamalarda bulundu.

Reçber yaptığı açıklamada;

Beşiktaş'ın Göztepe'yi 1-0 yendiği karşılaşmayı değerlendiren Reçber; " Beşiktaş taraftarı Adem ve Kagawa'nın beraber oynayıp, oynayamayacağını, oynarsa nasıl bir performans sergilerler merak ediyorlardı. Maçın genelinde artı ve eksikleri oldu. Özellikle topun Beşiktaş'ta kalması yönünden değerli bir performans ortaya konuldu. 615-620 arası pas trafiği oldu. Bu çok önemliydi. Kagawa, Adem, Burak Yılmaz beraber oynadığında bu pas sayısının yapılabileceğini bizlere gösterdiler. Topa çok sahip olunmasına rağmen, hücum da çok fazla üretemeyen, çok fazla ceza sahasına giremeyen, pozisyon bulamayan Beşiktaş vardı. Ben pas trafiğinin dışında ilk defa Beşiktaş'ın yana ve geriye top oynadığını gördüm. Biraz öne oynamakta zorlanan Beşiktaş vardı. 620 pasın 516 tanesinin isabetli olması çok önemli. Herhalde bu sayı ilk 5'e girer. Adem ve Kagawa öne çok fazla gidemediler. Bu biraz bu maçın önüne geçti. Hocanın kafasının karışık olduğunu gördük. Oyuncu değişikliklerinde bunu gördük. Adriano sakatlıktan sonra Guti, tercüman ve hoca kısa bir toplantı yaptı. Necip oyuna girdi ve ıslıklandı. Necip'in ıslıklanmasının sebebinin oynadığı oyun ile alakalı olmadığını düşünüyorum. Bir pozisyonda kritik bir hamle yaptı. Biraz bilinçaltı duyguların devreye girdiğini tahmin ediyorum. Necip diğer oyuncular gibi hatalar tabii ki yapılıyor. Diğer oyunculara gösterilen hassasiyet Necip'e gösterilmiyor."

- KEŞKE RIDVAN GİRSEYDİ -

Adriano'nun sakatlanmasının ardından Rıdvan'ın oyuna girmesi gerektiğini dile getiren Reçber; " Altyapıdan Adriano'nun alternatifi olarak altyapıdan bir oyuncu getirdiniz. Adriano'nun sakatlanması ile keşke Rıdvan oyuna girseydi. Rıdvanı oyunda görmek isterdim." diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: DUHULİYE


HABER VİDEOKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 48 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder