"Keşke Burak ağabey ve Kagawa sezon başında gelseydi"

"Keşke Burak ağabey ve Kagawa sezon başında gelseydi"

Everton'ın golcüsü Cenk Tosun, TRT Spor'a özel açıklamalarda bulundu. Cenk Tosun, Premier Lig'deki futbol anlayışı, Beşiktaş'ın ligdeki durumu ve geleceği hakkında konuştu.

Tosun yaptığı açıklamada;
 
- BEŞİKTAŞ HAYALİMDİ -

" Benim çocukluk hayalim profesyonel futbolcu olmaktı. Profesyonel olduktan sonra ikinci hayalim Beşiktaş'ta oynamaktı. Onu da gerçekleştirdim. Benim için Premier Lig dünyanın en iyi ligidir" dedi.

- ZAMANI GELİNCE DÖNECEĞİM -

"İstanbul'u elbette özlüyoruz. Fakat burayı da çok seviyorum ve burada da severek futbol oynuyorum. İngiltere'ye ülkemi ve bayrağımı en iyi şekilde temsil etmek için geldik. Zamanı geldiğinde de ülkeme döneceğim" dedi.

- ŞENOL GÜNEŞ'E MİNNETTARIM -

" Şenol hoca tecrübesiyle Milli takıma büyük şeyler katacak. Milli takımı ve ligi iyi bilen biri. Kulüple Federasyon farklı olabilir ama bana kattıklarından dolayı ona minnettarım. İnşallah genç futbolcularımıza önemli katkılarda bulunacak. Önemli iki maçımız var. Elemelere iyi başlamak istiyoruz. 6 puan ile başlarsak güzel olacak" dedi.

- KAGAWA VE BURAK KEŞKE SEZON BAŞINDA GELSELERDİ -

" Beşiktaş devre arasında Kagawa ve Burak ağabey ile nokta transferler yaptı. Keşke sezon başında gelselerdi. Beşiktaş büyük bir camiadır. Taraftarı her zaman yanındadır. Beşiktaş'ın daha rahat maçları olacaktır. Bu saatten sonra şampiyonluk zor gözüküyor. İnşallah en üst noktalarda biter." dedi.

Haber Kaynağı: DUHULİYE

 Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 21 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder