"İnsanlar cep telefonu, kira paralarını ödeyemezken oyuncuların parasını neden ödeyemiyoruz diye bana soruyorlar"

"İnsanlar cep telefonu, kira paralarını ödeyemezken oyuncuların parasını neden ödeyemiyoruz diye bana soruyorlar"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beinssports'a açıklamalarda bulundu.

Orman yaptığı açıklamada;

- BAŞARILI BİR DERNEK -

Bahçeşehir Derneği ile ilgili açıklamalarda bulunan Orman; " Bahçeşehir derneğimiz başarılı bir dernek. Anadoluda büyük yardım kampanyaları yapıyorlar. Yakın zamanda Urfa'da yapacakları bir etkinlik var. Çocukları giydiriyorlar. Ona da katılacağım. Burada kendi yerlerini açtılar. Hayırlısı olsun. Beşiktaş büyüdükçe dernekleri de büyüyor. İnsanlığa faydalı, ahlaklı insanlarımız olduğu için mutluyum." Dedi.

- ÇOCUKLARI MUTLU ETMEK İSTİYORUZ -

Çocukları mutlu etmek istediklerini dile getiren Orman; " Bizim niyetimiz ihtiyacı olan bölgelerde çocukları mutlu etmek. Amacımız bununla beraber camiayı da yakınlaştırmak." Dedi.

- ARNAVUTLUK GALİBİYETİ SÜRPRİZ DEĞİL -

Türkiye'nin Arnavutluk'tan daha iyi bir takım olduğunu vurgulayan Orman; " Türkiye'nin gücü ile Arnavutluk'un gücü bir değil. Sürpriz değil. Bugün de maçımız var. İnşallah 2/2 yapar. Sonra Beşiktaş'a döner 8/8 yapar." Dedi.

- CENK TOSUN BİZİM EVLADIMIZ -

Beşiktaş'tan Everton Kulübü'ne transfer olan Cenk Tosun hakkında açıklamalarda bulunan Orman; " Cenk Tosun bizim evladımız. Ne zaman isterse döner. Onun Premier Lig'de yapacağı işler var. Misyonu biterse ne zaman isterse gelir." Dedi.

- ATIBA KADRODA YER ALACAK -

Guti ve hakkında konuşan Orman; " Hocamızın sezon sonuna kadar sözleşmesi var. Daha sonra ayrılacak. Hocamız Milli takımdan döndükten sonra Guti'nin öne çıkmasını istiyoruz. Atiba, Beşiktaş içerisinde yer alacak. Onunla daha evvel konuşmuştuk. Ailemizin parçası. Ya idari ya da teknik kadroda yer alacak." Dedi.

-18-20 TEMMUZ'DA JAPONYA'YA GİDECEĞİZ -

Beşiktaş Kulübü'nün Japonya'ya gideceğini açıklayan Orman; " Yazın tekrar Japonya'ya gideceğiz. Bizim marketing işlerimiz vardı. 18-20 Temmuz'dan sonra Japonya'ya gideceğiz. Belki Malezya'da da 1 maç oynarız. Futbol takımının gitmesi ile benim gitmem bir değil." Dedi.

- SÖZLEŞMELERİ UZAR -

Yeni transferler Kagawa ve Adem hakkında konuşan Orman; " Kagawa ve Adem'i seviyoruz. Sözleşmeleri uzar. Şuana kadar memnunuz. Sıkıntı yok. Önümüzdeki sene futbol takımının maliyeti ve kadrosu daralacak." dedi.

- İNSANLAR CEP TELEFONU, KİRA PARALARINI ÖDEYEMEZKEN...-

Ekonomik krizden bahseden Orman; " Döviz kuru bir gün çıkıyor, bir gün düşüyor. Ekonomik sıkıntı var. İnşallah düzelme sürecindeyiz. İnsanlar cep telefonu, kira paralarını ödeyemezken oyuncuların parasını neden ödeyemiyoruz diye bana soruyorlar. Büyük bütçelerle bu dövizlerle sıkıntı yaşıyoruz. O yüzden seneye daralmamız gerekiyor. Feda senesinde ligi 3. bitirdik. Geçen senede yüksek bütçe ile ligi 4. bitirdik. Gençleşerek yeni bir yapılanmaya gideceğiz." Dedi.

- DORUKHAN KARAKTERLİ ÇOCUK -

Beşiktaş'ın genç yıldızı Dorukhan hakkında konuşan Orman; " Dorukhan karakterli bir çocuk. Avrupa'da da ismi geçiyorsa memnun olurum. Bana gelen bir şey yok. Vida şuana kadar 150 kulübe gitti. Anlatıyoruz ama dinlemiyorsunuz." Dedi.

Haber Kaynağı: DUHULİYEKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 205 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder