Çebi'den flaş başkan adaylığı açıklaması! "Başkanlık yapmayı arzu ettiğimi herkes biliyor"

Çebi'den flaş başkan adaylığı açıklaması! "Başkanlık yapmayı arzu ettiğimi herkes biliyor"

Beşiktaş Kulübü eski yöneticisi ve adı başkan adaylığı konusunda geçen Ahmet Nur Çebi, adaylık konusunda açıklamalarda bulundu.

İşte Çebi’nin yaptığı açıklamalar:

-İKTİDAR İÇİN MÜCADELE EDEN TİPLER OLMAYALIM-

“Beşiktaş'ı iyi idare edenler varsa arkalarında duralım. İyi idare edemeyenler varsa da kibar ve nezaket içerisinde kendilerine bunları daha doğru yapmalarını telkin etmek de birinci vazifemiz olsun. İktidar için mücadele eden tipler olmayalım. Bizler Beşiktalıyız, burası bir aile. Önce bir aile olmayı başaralım.”

-BAŞKANLIK YAPMAYI ARZU ETTİĞİMİ HERKES BİLİYOR-

“Ara sıra ‘Hadi başkan’ diyorlar. Açık söyleyeyim, ben bir taraftan keyif de alıyorum. Ama doğru zamanda doğru işler yapmayan bireyler etrafına da zarar verirler. Onun için ben kimseyi mahcup etmek istemiyorum. Ben mahcup olursam sizler de mahcup olursunuz. Bir gün elbet Beşiktaş’ta görevi tekrar alıp yöneticilik yapmayı veya başkanlık yapmayı arzu ettiğimi herkes biliyor. Ben bunu kimseden saklamadım. Ama müsaade edin, ben kendi gerçeklerimle ve kulübün gerçekleriyle yapabildiğim hesaplarla doğru zamanı kendim tespit edeyim. Bu konuda sizlerden de müsaade  istiyorum” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: DUHULİYEKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 114 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder