"Beşiktaş taraftarı protesto etmeyi de bilir, affetmeyi de"

"Beşiktaş taraftarı protesto etmeyi de bilir, affetmeyi de"

Spor Yorumcusu Adnan Aybaba, Beşiktaş gündemini DUHULİYE.COM'a değerlendirdi.

Beşiktaş'ın galibiyeti ile sonuçlanan Başakşehir maçını ve Burak Yılmaz'ın performansını DUHULİYE.COM'a değerlendiren Aybaba, şu ifadeleri kullandı;

-BU GALİBİYET 5 PUAN KAZANDIRDI-

Medipol Başakşehir karşısında alınan galibiyetin önemine vurgu yapan Aybaba; "Beşiktaş'ın sadece kazanması yetmiyor. Başakşehir maçını güzel bir futbol ile kazanmayı başardı. Zaten Beşiktaş iyi bir takım. Tabloya baktığımız zaman Beşiktaş inişler, çıkışlar yaşıyor. Bu uzun bir maraton. GalatasaraY-Fenerbahçe maçında çıkan beraberlik tatlı bir heyecan getirdi. Beşiktaş matematiksel olarak Başakşehir galibiyeti ile 5 puan kazandı. Beşiktaş böyle devam ederse en kötü Şampiyonlar Ligi elemelerine katılır. Bu hafta bu skorların ardından matematiksel olarak Şampiyonluk şansıda arttı." dedi.

-BEŞİKTAŞ TARAFTARI PROTESTO ETMEYİ DE BİLİR, AFFETMEYİ DE-

 Burak Yılmaz'ın gösterdiği performansa da değinen Adnan Aybaba; "Burak Yılmaz ilk geldiğinde Beşiktaşlı taraftarların gönlünü fethetmedi. Beşiktaşlı taraftarlar bu transfere sıcak bakmadı. Burak Yılmaz'da çıkacak, işini yapacaktı. Beşiktaş taraftarı affetmesinide, protesto etmesinide çok iyi bilir. Burak Yılmaz şuanda işini fazlasıyla iyi yapıyor. Burak'tan önce Şenol Güneş'i, başkan ve yönetimi de tebrik etmek lazım." ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: DUHULİYE ÖZEL HABERKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 19 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder