Tevfik Yamantürk, Bursa’da geleneksel divan kurulu başkanları yemeğine katıldı

Tevfik Yamantürk, Bursa’da geleneksel divan kurulu başkanları yemeğine katıldı

Divan Kurulu Başkanımız Tevfik Yamantürk, Bursaspor Kulübü Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç’in ev sahipliğinde Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen Geleneksel Divan Kurulu Başkanları Yemeği’ne katıldılar.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada;

Divan Kurulu Başkanımız Tevfik Yamantürk, Divan Kurulu İkinci Başkanımız Fethi Hinginar ve Divan Kurulu Genel Sekreterimiz Turgay Pirinç, Bursaspor Kulübü Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç’in ev sahipliğinde Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen Geleneksel Divan Kurulu Başkanları Yemeği’ne katıldılar.

Etkinlikte, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay’ın yanı sıra; Fenerbahçe Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük ile Trabzonspor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen de yer aldı.

Ev sahipliği nedeniyle Bursaspor Kulübü Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç’e teşekkür eden Divan Kurulu Başkanımız Tevfik Yamantürk, şunları söyledi:

“Bizlerin yapması gereken pastayı büyütmek. Bunun yolu da dostluktan geçer, saygı ve sevgiden geçer. Pasta büyürse spor kulüpleri ayakta kalır. Önce ellerimizi açacağız centilmence tokalaşacağız. Bu iş sadece başkanların işi değil, bu işin içinde olan spor yazarına kadar herkesin bu usluba sahip olması lazım. Maçları seyrediyoruz, yorumları dinliyoruz. Yorumda diyor ki ‘Bu futbolcu bu lige çok’. İnsan ekmek yediği yeri kötüler mi müşteriye diyor ki ‘Sen bunu seyretme’. Hep beraber aklımızı başımıza toplayıp kucaklaşarak önce Türkiye’mizi sonra da müesseseleri daha iyi yerlere getirmeye çalışacağız.”

Haber Kaynağı: DUHULİYEKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 2 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder