"Bir yerden başlanacaksa Sergen Yalçın ile başlanabilir"

"Bir yerden başlanacaksa Sergen Yalçın ile başlanabilir"

Spor yorumcusu Adnan Aybaba, Beşiktaş’ın gündemini duhuliye.com’a değerlendirdi.

İşte Aybaba’nın yaptığı açıklamalar:

-BEŞİKTAŞ, KASIMPAŞA MAÇINI KAZANIR-

Beşiktaş’ın ligin son haftasında oynayacağı Kasımpaşa maçıyla ilgili Adnan Aybaba; “Beşiktaş, Kasımpaşa maçını kazanır. Tecrübeli oyunculara sahip. Beşiktaş, sonuca gidebilecek bir futbol oynuyor. Sadece konsantrasyon kesikliği ve taktiksel eksiklikler olduğu zaman kötü maçlar çıkarıyor. Beşiktaş, Kasımpaşa maçından galip ayrılır ve sezonu 3. bitirir” dedi.

-BEŞİKTAŞ’INKİ GİBİ ŞAMPİYONLUKLAR YAŞANSIN-

Beşiktaş’ın yaşadığı şampiyonluklar ile Galatasaray’ın şampiyonluğunu kıyaslayan Aybaba; “Ekonomik krizde Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde olması lazımdı. Beşiktaş, her şeyi hak eden bir camia. Ama Türkiye şatlarında bunarlı gerçekleştirecek güç bulamıyor. Aslında Beşiktaş, Türkiye’nin Barcelona’sı. Barcelona’ya baktıkça Beşiktaş’ı görmek istiyorum. Ama Beşiktaş maalesef olamıyor. Olamamasının birçok sebebi ve dinamikleri var. Beşiktaş’ın yaşadığı iki şampiyonlukta diğer takım taraftarı arkadaşlarım, ‘Beşiktaş’a helal olsun. Hak ederek şampiyon oldu. Stada gidip Beşiktaş’ı seyrediyoruz’ dediler. Ama Galatasaray, kavga ederek, bağırarak, herkesi döverek şampiyon oldu. Türkiye’de böyle şampiyonluklar olmasını istemiyorum. Beşiktaş’ınki gibi şampiyonluklar yaşansın. Biz çok büyük bir camiayız. Beşiktaş, her şeyi hak eden bir camia ama maalesef Türk futbolundaki ağır lobiler, Fatih Terim’in kulübedeki baskın tavrı, hakemlerin Galatasaray’a karşı çok rezilce maç yönetmesi bir şampiyon yarattı. Galatasaraylılar seviniyor ama neye seviniyorlar, ben anlamadım. Böyle şampiyon olunacaksa olmasınlar” dedi.

-BİR YERDEN BAŞLANACAKSA SERGEN YALÇIN İLE BAŞLANABİLİR-

Beşiktaş teknik direktörlüğü için Sergen Yalçın’ın adının geçmesi hakkında Adnan Aybaba; “Sergen Yalçın, teknik direktörlük döneminde gayet başarılı. Sergen’in kendini işine verdiği zaman yapamayacağı bir iş yok. Sergen neden başarmasın, neden olmasın? Sergen de olsa Mehmet Özdilek de başkası da olsa ben mutlu olurum. Bizim yetiştirdiğimiz teknik adamlar var. Onlardan biri gelirse bana ayrı bir mutluluk verir. Bir yerden başlanacaksa Sergen Yalçın ile başlanabilir” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: DUHULİYE ÖZEL HABERKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 30 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder