"Beşiktaş, Abdullah Avcı ile anlaşır"

"Beşiktaş, Abdullah Avcı ile anlaşır"

Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, Beşiktaş’ın gündemi hakkında duhuliye.com’a değerlendirmelerde bulundu.

İşte Çilingiroğlu’nun yaptığı açıklamalar:

-BEŞİKTAŞ, KASIMPAŞA'YI YENER-

Beşiktaş’ın Kasımpaşa maçından galibiyet elde edeceğini belirten Kaya Çilingiroğlu; “Beşiktaş, Kasımpaşa’yı yener. Kasımpaşa, zayıf bir takım, defansı kötü. Beşiktaş da çok iyi değil ama haftalarda zaten iyi oynamıyor. Şenol Güneş ilginç bir kadro ile çıkmazsa Beşiktaş’ın yeneceğini düşünüyorum” dedi.

-ŞENOL GÜNEŞ YERİNE BAŞKA BİR HOCA OLSAYDI…-

Beşiktaş’ta son iki senedeki sonuçları Şenol Güneş’e bağlayan Çilingiroğlu; “Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’ne katılamaması negatif etkileyecek. Ama Beşiktaş’ın transfere ihtiyacı yok. Beşiktaş takımı, mevcut kadrosunu korusun, yine şampiyonluğa oynar. Sadece iyi bir hoca lazım. Şenol Güneş yerine başka bir hoca olsaydı, Beşiktaş geçen sene de bu sene de şu pozisyonda ligi bitirmezdi” dedi.

-BEŞİKTAŞ, ABDULLAH AVCI İLE ANLAŞIR-

Beşiktaş teknik direktörlüğü için isimi geçen adaylarla ilgili Kaya Çilingiroğlu; “Lucescu ismini telaffuz bile etmek istemiyorum. Artık ayıp denen bir şey var. Başakşehir şampiyonluğu kaybettiğine göre Beşiktaş, bana göre Abdullah Avcı ile anlaşır. Ama Okan Buruk da plase diyorum. İkinci olarak Okan Buruk konuşuluyor. Başkan, galiba Sergen Yalçın’ı istemiyor” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: DUHULİYE ÖZEL HABERKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 221 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder