"Abdullah Avcı'yı büyük bir camiada görmek lazım"

"Abdullah Avcı'yı büyük bir camiada görmek lazım"

Spor Yorumcusu ve Yazarı Mehmet Demirkol, Beşiktaş gündemini BeIN Sports Haber’de değerlendirdi

Demirkol yaptığı açıklamada;

Adem transferi için açıklamalar yapan Demirkol, "Adem konusunda görüş bildirmek çok zor. Kontrat ile ilgili birçok şey söylendi. Adem'in yerine koyacağın oyuncuyu 6 milyon liranın altında bulabilecek misin?" dedi.

- ABDULLAH AVCI'YI BÜYÜK BİR CAMİADA GÖRMEK LAZIM -

Beşiktaş Kulübü’nün yeni sezon teknik direktörlüğü için adı geçen Avcı hakkında açıklama yapan Demirkol, "Abdullah Avcı'yı arkasında ciddi bir güç ile hiç seyretmedik. Millî takım antrenörü olursan herkesten sopa yersin. Millî takım hocaları hepimizin 1 numaralı düşmanıdır. Büyük bir camiadan oraya gitmediysen yalnız kalır. Avcı'yı büyük bir camiada görmek lazım." dedi.

- BAŞVURU BEKLERİM -

Teknik direktör adaylarının Başkan Fikret Orman'a başvuru yapması gerektiğini söyleyen Demirkol, "Beşiktaş başkanı olsam başvuruları kabul ediyoruz derim; başvuru beklerim, plan programla yapacaklarını anlatmalarını isterim. Neden bizde böyle bir sistem yok? Bence olmalı, olacağına başka şeyler dönüyor; araya adamlar sokuluyor ve hep aynı isimler arasında dönüp duruyoruz. TFF 1. Lig’e bakıyorum, orada hocalar var." diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: DUHULİYEKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 88 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder