Beşiktaş, Mehmetçik Vakfı'na bağış çekini teslim etti!

Beşiktaş, Mehmetçik Vakfı'na bağış çekini teslim etti!

Beşiktaş Kulübü, Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü Yaşar Bal'a toplanan bağışı takdim etti.

İşte Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklama:

Türkiye’nin aynı zamanda en büyük sivil toplum organizasyonlarından biri olan Kulübümüz, ülkemizin bekası için hem yurdumuzun dört bir yanında hem de yurt dışında canını ortaya koyarak terörle amansız bir şekilde mücadele eden Mehmetçiklerimize moral desteği sağlamak için 20 Şubat Salı günü tüm Türkiye’deki Kartal Yuvası Mağazaları cirosunun % 10’unu, ayrıca 1500 adet formamızı Mehmetçik Vakfı’na bağışladı.

As Başkanımız Deniz Atalay, Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü emekli Tümgeneral Yaşar Bal’ı makamında ziyaret ederek tüm sporseverlerin katkılarıyla toplanan bağışı Bal’a takdim etti.

Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü emekli Tümgeneral Yaşar Bal, ziyarette As Başkanımız Deniz Atalay’a bir plaket takdim ederken Atalay da Bal’a imzalı bir Beşiktaş forması hediye etti.

Kahraman Mehmetçiklerimizin teröre karşı büyük bir mücadele sergilediği bu tarihi günlerde, Kulübümüzün düzenlemiş olduğu bağış kampanyasına destek veren tüm sporseverlere teşekkür ederiz.

Mehmetçik Vakfı, resmi sitesinden yapılan açıklamada, Beşiktaş Kulübü'ne teşekkür etti:

"Vakfımıza nakdi ve ayni bağışta bulunan Beşiktaş Jimnastik Kulübü adına, Asbaşkan Deniz ATALAY’a teşekkür mektubumuzu takdim ettik. Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne tüm şehit ve gazi Mehmetçik aileleri adına teşekkür ederiz."

Haber Kaynağı: bjk.com.trKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 3 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder