Önder Özen'den Beşiktaşlı yıldıza övgü! "Ligimizin en değerli..."

Önder Özen'den Beşiktaşlı yıldıza övgü! "Ligimizin en değerli..."

beIN SPORTS’ta yayınlanan “Haftanın Gündemi” programında Önder Özen, Beşiktaş’ın gündemini değerlendirdi.

İşte Önder Özen’in yaptığı açıklamalar:

-SIRAYLA ROLLERİ PAYLAŞIYORLAR-

“Beşiktaş, birkaç maçtır oyunuyla değil, çok kaliteli oyuncularıyla herhangi bir tanesinin ortaya çıkmasıyla maçları çok rahat kazanabiliyor. Bu hafta da Babel sahneye çıktı. Geçtiğimiz haftalarda Talisca’yı konuşuyorduk. Bir dönem Quaresma’yı konuştuk. Sırayla rolleri paylaşıyorlar”

-MEDEL, LİGİMİZİN EN DEĞERLİ OYUNCULARININ BAŞINDA GELİYOR-

“Medel bir şekilde takımın ilk 11’inde hep olacak. Nerede eksik olursa orada olacak. Ama her şey tam olursa da orta sahada yerinin garanti olması gerekiyor. Bence ligimizin en değerli oyuncularının başında geliyor. Ligimizden bir 11 yapsak Medel’i banko alırız”

-CANER, DAHA FAZLA ETKİ YAPABİLİR-

“Quaresma’nın uzun aradan sonra döndü, iştahlı olduğunu söyleyebiliriz. Fena da oynamadı. Caner çıkışta. Dahası var. Gerçek Caner’i, en formda Caner’i hatırlayacak olursak fizik olarak da çok daha etilidir. Daha fazla etki de yapabilir. Caner’in gollerdeki katkısı sürpriz değil. Kendisi de sol bek olmasına rağmen pozisyona girdi”

-LİGİMİZİN AÇIK ARA EN İYİ KADROSU-

“Beşiktaş’ın harika bir futbol oynadığını söyleyemeyiz. Ama şöyle de bir gerçek var. Ligimizin açık ara en iyi kadrosu bu kadro. Çok derin bir kadro, çok sayıda çözümleri olan önemli oyuncuları var. Kaliteyle bir şekilde geçiyor”

-HİKAYESİ OLAN MAÇLAR SEYRETİK-

“Beşiktaş-Fenerbahçe eşleşmelerinde futbol ortaya çıktı. Bu eşleşmelerde ekran başına kitleyecek, hikayesi olan maçlar seyrettik. İki taraf da geri adım atmaz. Birçok bakımından Fenerbahçe’nin avantajlı olduğu maç. Çok rastlanan skorların çoğu Fenerbahçe’ye yarıyor. Bir de ev sahibi. Fenerbahçe daha çok denediği şeyi iyi takım savunması, çabuk çıkmayı deneyerek rakibinin üstüne gelmesinden yararlanan bir stratejiyle başlar. Beşiktaş da ilk dakikadan itibaren topla tüfekle saldırı futbolu oynarsa bu bir hata olabilir. Oyunu üstünlüğünü alamdan hemen skora gitmeye çalışmak farklı bir şeylere getirebilir. Beşiktaş-Fenerbahçe eşleşmelerinde hiç akla gelmeyen şeyler de ortaya çıkabiliyor. Hikayesi çok farklı noktaya giden maçlar seyrettik. Artık ipucunu aldık. O yüzden Fenerbahçe’nin yapacağı bellidir. Beşiktaş’ın da hemen skora gitme tercihi iyi bir seçenek olmayabilir” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: HABER1903Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 10 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder