Şenol Güneş'in başına ne atıldı? İşte rapor...

Şenol Güneş'in başına ne atıldı? İşte rapor...

Ziraat Türkiye Kupası'nda tatil edilen Fenerbahçe - Beşiktaş maçınında yaşananları Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'nin (TFFHGD) Başkanı Abdurrahman Arıcı kendisine gelen bilgiler doğrultusunda böyle açıkladı.

İşte rapordan öne çıkanlar...

Beşiktaş kulübesinin hemen yakınındaydım. Beşiktaş yedek kaleci Tolga Zengin Fenerbahçe taraftarlarıyla tartıştı. O esnada Mustafa Pektemek de bu tartışmaya dahil oldu. Ardından Şenol Güneş de olayların olduğu bölgeye geldi. Bu esnada Fenerbahçe taraftarlarından Şenol Güneş’in kafasına bir madde atıldı.

Bu maddenin ne olduğu konusunda bir kesinlik yok. Tahminimizce göre sarı bir cisim, forma ya da tişört olabilir. İçi sert ve yaralayıcı bir maddeyle doldurulmuş olabilir ya da bir peruk olabilir. Maddenin kafasına isabet etmesi ile birlikte Şenol Güneş yere yığıldı.

Daha sonra Şenol Güneş'e Beşiktaş kulübesinden müdahale edildi. Şenol hoca ayağa kalkarak tünelin içinden soyunma odasına doğru hareketlendi. 

Tünelden içeriye girerken başına darbe alan Şenol Güneş tünelin hemen içinde yere yığıldı. Tünelin önünün karışması ve Beşiktaşlı oyuncuların tünelden içeriye doğru girdiğini gören hakem Mete Kalkavan da tünele geldi.

Tünelde Şenol Güneş’in boylu boyunca yerde yattığını görünce doğrudan soyunma odasına gitti. Şenol Güneş’in soyunma odasından hastaneye kaldırıldığını ve maça çıkamayacağını öğrenince de karşılaşmayı tatil etti.

Haber Kaynağı: HürriyetKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 13 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder

PUAN DURUMU Detaylı Görüntüle

# Takımlar O G B M Av P
1 Başakşehir 26 17 2 28 58
2 Galatasaray 26 15 4 28 52
3 Beşiktaş 26 13 5 17 47
4 Trabzonspor 26 12 7 9 43
5 Yeni Malatyaspor 26 10 9 4 37
6 Konyaspor 26 8 7 2 35