"Ben olsam Negredo'yu göndermem"

"Ben olsam Negredo'yu göndermem"

Türk futbolunun önemli isimlerinden Güvenç Kurtar, Beşiktaş'ın gündemi hakkında HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

İşte Kurtar'ın HABER1903'e yaptığı açıklamalar:

-BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ VE GÜNEŞ ORTAK KARARI VERECEKTİR-

Beşiktaş'taki yardımcı antrenör arayışlarını değerlendiren Kurtar; "En iyi kararı Şenol hoca verir. Dışarıdan bir şey söylememiz yanlış olur. İlhan Mansız, Beşiktaş'a ne verebilir? Şenol hocaya nası yardımcı olur? Guti Beşiktaş'ta ne yapabilir. Guti'yi neden yardımcı antrenör olarak göreve getirmeyi düşündüler, anlamadım. Beşiktaş yönetimi ve Şenol hoca ortak kararı verecektir." dedi.

-BEŞİKTAŞ, FERNANDES'TEN FAYDALANABİLİR-

Siyah Beyazlıların transfer gündeminde yer alan Fernandes ile ilgili değerlendirmede bulunan Kurtar; "Manuel Fernandes çok iyi bir futbolcu. Beşiktaş onu alıp, faydalanabilir. Kulübünde son sezonunda iyi bir performans gösterdi, alınabilir. Ekonomik olarak Beşiktaş'a maliyeti ne olur, bilmiyorum. Ama alındığı zaman kimseyi aratacak bir futbolcu değil." dedi.

-NEGREDO GELECEK SEZON DAHA İYİ BİR PERFORMANS GÖSTEREBİLİR-

Beşiktaş'ın Love ile Negredo'yu golcü transferi yapmadan göndermemesi gerektiğini söyleyen Kurtar; "Yerine adam almadan göndermek hata olur. Negredo gönderilirse Beşiktaş'a 2 tane santrafor lazım. Negredo gelecek sezon daha iyi bir performans gösterebilir. Ben olsam göndermem. Vida ile ilgili söylentiler var. Ben olsam Vida'ya gelen tekliflere göre gönderirirm ve daha iyi bir stoper alırım." diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABERKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 63 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder