Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan hodri meydan!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan hodri meydan!

Geçtiğimiz günlerde Atilla Türker imzalı haberde, işadamı Atalay Demirbaş'ın Şafak Mahmutyazıcıoğlu hakkındaki iddiaları yer almıştı.

Atalay Demirbaş, Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kişisel çıkarları amacıyla kulübün çeklerini kullandığı iddiasında bulunmuş ve kendisinin de ticari zararı olduğunu dile getirmişti.

Duhuliye.com'un haberine göre, Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu hakkındaki söylentilere basın toplantısıyla yanıt verecek. Mahmutyazıcıoğlu, yarın düzenlenecek basın toplantısında tüm söylentilere yanıt verip, bu konuyu kapatmayı düşünüyor. Şafak Mahmutyazıcıoğlu yapacağı açıklamanın ardından basının sorularını da yanıtlayacak ve kimsenin aklında konuyla ilgili en ufak bir soru işareti kalmamasını sağlamaya çalışacak.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun yakın çevresine; 'Kimse karnından konuşmasın, doğruları araştırmadan yazı yazmasın, gelsin karşıma sorusunu sorsun gerçeği benden öğrensin ki Beşiktaşlılar doğru olanı öğrensin' dediği öğrenildi.

Basın toplantısı yarın 15:00'te Vodafone Park'ta düzenlenecek. Atilla Türker'in basın toplantısına katılıp katılmayacağı ise merak konusu...

Erdal Cömert/duhuliye.com

 

İlgili haber: Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na zor sorular!Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 39 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder