Quaresma'nın formu Avcı'yı şaşırttı

Quaresma'nın formu Avcı'yı şaşırttı

Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıklarında oldukça istekli görünen Ricardo Quaresma, Abdullah Avcı'nın kendisi hakkındaki düşüncesini de değiştirmek üzere.

Ricardo Quaresma sezonun ilk idmanına zımba gibi çıktı… neşe saçtı. Eğlence yükledi. Takımın en deneyimli, en eski ve en hazır oyuncusu olarak dikkat çekti. Portekizli oyuncunun sanki ne yönetimle, ne de herhangi bir sorun yaşamamış gibi yüzde yüz hazır gelmesi Abdullah Avcı’yı da şaşırttı. Q7’nin psikolojik anlamda çok iyi durumda olması nedeniyle tecrübeli teknik adamın, “isterse gidebilir” fikrini değiştirebileceği de gelen bilgiler arasında.

Avcı kısa mesafeda paslaşan bir takım istiyor...

Abdullah Avcı tüm takımı gözetliyor… özellikle vince yerleştirilen kameralar ile tüm idmanları kayıt ettiren tecrübeli teknik adamın amacı oyuncularına dağılış yanlışlarını daha rahat gösterebilmek. Daha ilk idmandan “birbirinize yakın oynayın” mesajları veren Avcı’nın ilerleyen dönemde kısa mesafeleri paslaşmalar yapan ve kalecisinin bile ayakla pas vererek çıktığı bir takım yaratmak için bu sistemi daha etkin şekilde kullanacağı bildirildi.

Kaynak: FotosporKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 161 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder