Ali Ece: 'Kadronun yenilenmeye ihtiyacı var!'

Ali Ece: 'Kadronun yenilenmeye ihtiyacı var!'

Ali Ece: 'Kadronun yenilenmeye ihtiyacı var!'

Spor yorumcusu Ali Ece, Şenol Güneş döneminin ardından Abdullah Avcı döneminden kadro yapısının değiştirilmesi gerektiğini söyledi.

İşte Ali Ece'nin yorumları:

"Dört yıl iyi bir teknik direktörle çalışıyorsunuz. Daha sonra daha genç, daha farklı bir futbol ekolünden gelen Abdullah Avcı ile yola devam ediyorsunuz. Şenol Güneş'ten Abdullah Avcı'ya geçmek kolay iş değil. Son iki sezonda oynayan kadro da Şenol Güneş'in idealindeki kadro değildi.

Kadronun yenilenmeye ihtiyacı vardı. Şenol Güneş devam etse de kadronun yenilenmesi ve yeniden biçimlendirilmesi gerekiyordu. Oyuncu yaşlarının ortalamasının yükselmesi, geçen sezonki takımın uyumsuzluğu, özellikle ilk yarıdaki kötü başlangıcı çok etkiledi takımı.

Transerde Aboubakar ve Mario Gomez'in adı geçiyor. Konoplyanka ve Elyounoussi konuşuluyor. Elyounoussi maddi açıdan en uygunu. Basel'de çok iyiydi, Norveç Milli Takımı'nda oynuyor. İlk çıktığı takım Molde'de Linnes'le beraber Fener'e karşı harika oynamıştı. Elyounoussi Southampton'a uygun bir oyuncu değil. Türkiye ligine gayet uygun bir oyuncu.
Konoplyanka mı Elyounoussi mi? Maliyeti çok yüksek değilse Konoplyanka derim."
Haber kaynağı: duhuliye.comKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 58 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder