Orhan Ak sorunu giderek derinleşiyor!

Orhan Ak sorunu giderek derinleşiyor!

Orhan Ak sorunu giderek derinleşiyor!

Siyah-beyazlı taraftarların tepkisi üzerine Abdullah Avcı'nın yardımcısı Orhan Ak, mücadeleyi locadan takip etmek zorunda kaldı.

Siyah-beyazlı taraftarların Orhan Ak konusundaki tepkisi sürüyor. Abdullah Avcı'nın yardımcısını Beşiktaş'ta görmek istemeyen taraftarlar, olumsuz tezahüratlar yaptı ve Orhan Ak, Başkan Orman'ın isteğiyle maçı locadan takip etti.

Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinin ise Orhan Ak konusunda yaşanan krizin devam etmemesi gerektiği fikrini savunuyor. Ancak; camia Orhan Ak konusunda bölündü.

Bazı Genel Kurul Üyeleri, "Abdullah Avcı sonuçta bir ekip kurdu ve bu ekip içinde Orhan Ak var. Konuyu kriz boyutuna getirmemek lazım" yorumunu yaptı.

Eski yöneticiler ise, "Hiç kimse Beşiktaş'ın üstünde değildir. Orhan Ak'ın göreve gelmesi yanlıştı. Ayrıca çıktı özür diledi ama bu özrü tepkiler sonrası diledi. O yüzden samimi bulmuyorum. Orhan Ak'ın yerinde olabilecek bir sürü Beşiktaşlı futbol adamı var" değerlendirmesini yapıyor. Beşiktaş yönetiminin Orhan Ak konusuyla ilgili fikir alışverişinde bulunmayı düşündüğü iddia ediliyor.

Hatırlanacağı üzere, Beşiktaş'ın Avusturya kampında Eibar'la oynanan maçın ardından Siyah Beyazlı taraftarlar Beşiktaş kulübesinin etrafını sarmış ancak yetkililer ve sağ duyulu diğer taraftarlar sayesinde olay büyümeden sonlanmıştı.

AjanssporKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 73 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder