'Keşke süreç doğru yönetilseydi!'

'Keşke süreç doğru yönetilseydi!'

'Keşke süreç doğru yönetilseydi!'

Ali CANSUN Beşiktaş'ın gündemini Duhuliye.com dan Erdal CÖMERT'e yorumladı.

İşte Ali Cansun'un açıklamaları:

“Orhan Ak doğru olanı yaptı bundan önce de 2 defa istifa ettiğini zaten kendi söyledi ve kabul edilmemişti ama sanıyorum artık daha fazla uzamayacak ve bu ayrılık gercekleşecek bundan sonra taraftar ve teknik heyet arasında bütünleşmenin sağlanması gerekir diye düşünüyorum.

Keşke bu zamana kadar uzatılmasaydı süreç doğru yönetilseydi ve taraftar ile hem teknik heyet hem yönetim bu kadar karşı karşıya gelmeseydi baştan gelmemesi en doğru karar olacaktı...

Aras Özbiliz transferi zaten başlı başına yanlış bir transferdi ve bu rakamlara sözleşme feshi yapılması gercekten cok hatalı bir transfer oldugunu bir kez daha gösterdi. Gecen sene yönetim kiralık gönderirken Araz gitmek istemiyordu cunku sözleşmesinde iyi rakamlar vardı ve bunu bulması imkansızdı 1 yıl daha uzatılma şartıyla kiralık gitmeyi kabul etti burada amaç iyi oynarsa kiralık gittiği takımın belki de onu transfer edebileceği beklentisiydi ama bu da gerçekleşmedi maalesef Beşiktaş tarihinin en kötü ve en zarar veren transferlerinden biri olarak yerini aldı..

Gecen sene devre arası da gündeme gelen N’Kodou transferi taraftarı gercekten beklentiye soktu hızlı atletik ve potansiyelli bir oyuncu. Sezon başı kampını yapmış olması ve hazır gelmesi büyük artı diye düşünüyorum. 2-3 senedir az maç yapmış olması ve bir sonraki satışta yüzde 50 pay verilecek olması bu transferdeki tek sıkıntılı nokta umarım Beşiktaş’a katkı sağlar...”Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 51 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder