"Feda" dönemi resmen başlıyor!

"Feda" dönemi resmen başlıyor!

"Feda" dönemi resmen başlıyor!

Siyah-beyazlılarda maaş dengesinin kurulması için bazı oyuncularla görüşülecek, anlaşmaları revize edilecek. İndirimi kabul eden isimlerin sözleşmeleri uzatılacak.

Siyah-beyazlılarda maaş dengesinin kurulması için bazı oyuncularla görüşülecek, anlaşmaları revize edilecek. İndirimi kabul eden isimlerin sözleşmeleri uzatılacak. Ayrıca Vida'yla beraber sözleşmesinin uzatılmasının düşünüldüğü Caner ve Burak Yılmaz ile kalmak isterse Oğuzhan'dan da feda isteneceği gelen bilgiler arasında. Yönetim, gelecek sezon mukavelesi sona erecek olan ve takımda kalmayı arzu edecek oyuncularla, hali hazırda 2 milyon euro'nun üzerinde alan futbolculara aldıklarından daha düşük kontratlar önerecek.  Bunu kabul eden oyuncuların sözleşmeleri uzatılacak.  

Siyah-beyazlılarda kaptanlık görevine getirilen Burak Yılmaz, bu görüşmeler sırasında hem yönetimle masaya oturacak, hem de takım arkadaşlarını bu konuda ikna etmek için yöneticilere yardımcı olacak. Senelik 2.2 milyon euro kazanan Burak'ın yönetimin 'feda' kararına olumlu yaklaştı ifade edilirken, yüksek para kazanan yabancı oyuncuların da bu konuda olumlu yanıt vermeleri için onlarla da özel görüşmeler yapacağı belirtildi.

Beşiktaş yönetimin "feda" istediği ilk isim Lens olmuştu. Hollandalı oyuncu hem feda talebini reddetti hem de kendisini isteyen Sivasspor'a gitmeyi kabul etmedi. Yönetim takımın Vida ve Karius'tan sonra en fazla kazanan üçüncü oyuncusu olan Hollandalı isme "yüzde 50 oranında indirim yapmayacaksan, git" diyecek.

FotomaçKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 75 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder