Cem Dizdar: 'Başkan adayları birbirlerini tartıyor!'

Cem Dizdar: 'Başkan adayları birbirlerini tartıyor!'

Cem Dizdar: 'Başkan adayları birbirlerini tartıyor!'

Fikret Orman daha önce aday olmayacağım demedi. İstifa ettiğim dediğini de duymadık. İstifa etmiş olsa istifa ettim derdi diye söylemiştim. Bugün kulübün başkanı olarak bir sponsorluk anlaşması imzalıyorsa görevinin başındadır.

Başkan daha önceki açıklamaları için 'Net bir şekilde ifade ettim' diyor. Net anlayanlar istifa etti diye haberler yaptı.  Ancak hala görevinin başında.

Beşiktaş'ın tek sorunu var. Beşiktaş'ın kendisini döndürecek paraya ihtiyacı var. Görünen o ki bankalarla yapılan anlaşmadan gelen para Beşiktaş'ın sistemini döndürmüyor. Mayısa kadar 700 milyon TL gerekiyormuş. Ödemeler nasıl yapılacak? Başkan adayları birbirlerini gözlemliyor olabilir.  Beşiktaş'ta projeler, futbol takımı, Abdullah Avcı'yı göndereceğim yerine şunu getireceğim değil konu. Başkan adayları birbirlerini tartıyor. Ayrıca mali yükleri hesaplıyorlar. Bankalar Birliği'ne ödenecek parayı düşünüyorlar. Kaynaklarımız bu giderleri karşılar mı diye bakıyorlar.

Beşiktaş'taki sorun ay sonunda paraları nasıl ödeyeceğiz sorunudur. Paralı başkan dönemi kapandı. Başkan adayları mali sorumluluklara şu an tam hakim olmadıkları için işin içine giremiyorlar.

Haber kaynağı: duhuliye.comKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 10 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder