Seçimin ardından yaşanan CEO krizini yorumladı!

Seçimin ardından yaşanan CEO krizini yorumladı!

Seçimin ardından yaşanan CEO krizini yorumladı!

Mehmet Demirkol, Bein Sports'ta yayınlanan programda Ahmet Nur Çebi'nin futbolcularla buluşmasını ve seçimin ardından yaşanan CEO krizini yorumladı.

İşte Mehmet Demirkol'un açıklamaları:

"Beşiktaş'ın UEFA ile görüşeceği konuşuluyor. Bunlar açıklanmaya muhtaç biraz. Biliyorsun Monaco Prensliği 75 milyon euro vermek istiyordu AS Monaco takımına. UEFA kabul etmedi. İlk patlaması oradan. Mesela Fenerbahçe, taraftarlardan para toplayarak bunu anlattı. Bugün Nur Çebi'nin futbolcularla yaptığı konuşma alkışlanarak karşılandı.

Ahmet Nur Çebi'nin problemin ne olduğunu biliyoruz sözünden kastı bu. Bu adamlar buraya para kazanmaya geliyorlar. Geçen sene problem buydu. Adriano parasını alamadığı için oynamadı, Pepe bu yüzden gitti. Para ödenemez hale geldi ve oyuncular oynamadı. Gizleyecek saklayacak bir şey yok bunda. Eğer oynadığın takım çocukluk aşkın değilse, yıllardır orada değilsen paraya bakıyorsun. Para almadığın bir yerde sen olsan oynar mısın taraftar değilsen?

Beşiktaş CEO'su Gökhan Sarı istifa etti. CEO'ların ne kadar kazandığını zannediyorsunuz ki? Bu kadar paranın döndüğü bir yerde 120 bin lira gayet normal değil mi? Eğer bunu tartışıyorsan kapitalizmi tartışıyorsundur anlarım ama ne bekliyordunuz yani? 20 bin liraya çalışacak CEO bulamazsınız. Yapacak bir şey yok. Kötü bir durum olabilir ama bu böyle. Fikret Orman oraya layık görmüş bu görevi vermiş, Ahmet Nur Çebi uygun görmedi ayrıl dedi. Tamamen bakış açısı."Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 103 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder