Bu video ve bu iddialar ortalığı karıştırır!

Bu video ve bu iddialar ortalığı karıştırır!

Bu video ve bu iddialar ortalığı karıştırır!

Beşiktaş'ın eski yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun iş ilişkisine girdiği Atalay Demirbaş ile kavganın görüntüleri ortaya çıktı.

Atalay Demirbaş, yaptığı açıklamada, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun görüşmek için kendisini Bakırköy'de bir mekana çağırdığını söyledi. Demirbaş, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Atilla Türker tarafından daha önce kaleme alınan ve yayınlanan 10 milyon dolarlık çeklerle ilgili görüşmek istediğini belirtti.

Gergin geçen görüşme sonrası yerinden kalkan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Atalay Demirbaş'a 2 kez arka arkaya kafa attığı görüntülerde yer aldı.

Atalay Demirbaş dün yaşanan bu gelişmeler üzerine Cumhuriyet Başsavcılığı'na elindeki belge ve görüntülerle suç duyurusunda bulundu.

Demirbaş konuyla ilgili Ajansspor'a yaptığı açıklamada, 'Şafak Mahmutyazıcıoğlu beni ölümle tehdit etti ve yalan söylememi istedi. Daha önce Beşiktaş'ın 10 milyon dolarlık çeklerle Kuzu Grup'a kendi elleriyle vermişti. Bu olaya ben de şahidim. Ancak şimdi benim yalan söylememi istiyor ve çeklerin Umut Güner tarafından verildiğini ifade etmem konusunda baskıda bulundu' dedi.

Ajansspor


HABER VİDEOKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 126 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder