Çebi'den transfer açıklaması!

Çebi'den transfer açıklaması!

Çebi'den transfer açıklaması!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Hayatta Beşiktaş radyosuna konuk oldu. Siyah beyazlı takımın başkanı birçok konuda açıklamalarda bulundu. 

İşte Ahmet Nur Çebi'nin açıklamaları:

“ABOUBAKAR, CENK TOSUN VE TALISCA”

Geçen yaz yapmamız gereken 16 milyon euroluk transfer, bize verilen limitin aşıldığını gösteriyor. Sat-al yapabiliyoruz ancak. Bizim kapımızı şu anda çalan kimse yok. Lisans kurulu ile biraz itişip kakışacağız gibi görülüyor. Bize kapı açılırsa ona göre 1-2 transfer yapacağız. Aboubakar, Cenk Tosun ve Talisca defteri kapandı.

"BÜTÇEMİZ ONLAR YÜZÜNDEN 90 MİLYON EURO OLDU"

Bir futbolcuyu satın alma opsiyonuyla alıp geliyorsunuz ancak oyuncuyla bir şey konuşmuyorsunuz. Buna beceriksizlik mi diyelim, iş bilmezlik mi diyelim. Transfer komitesi başkanı toptan anlamayan, esnaflığı olmayan birisi nasıl olur anlamıyorum. O günden sonra zaten bizim bütçelerimiz 90 milyon euroların üstüne çıktı. Elini kolunu sallayan gelip gitti. Son 3 senede kulüp tren istasyonu gibi oldu.

“KURULLARI DEĞİŞTİRME YETKİM YOK”

Benim kurulları değiştirme yetkim yok. Bunları Genel Kurul seçti. Kendileri göreve devam ettiği sürece görevi bırakın deme yetkimiz yok. Biz onları biraz daha aktif ve dikkatli olmaları konusunda yönlendirebiliriz. Denetleme Kuruluna bunu yaptık. Aynı şeyleri disiplin ve sicil için yapabiliriz. Sicil de birilerinin adamları üye oluyor. Diğerlerinin evrakları günlerce bekletildi. Önümüze gelen evrakların tamamını üye yaptık. Kim olduğuna bile bakmadım.

Üye olmaya hak kazanmış herkesi üye yapıyoruz. Disiplin Kurulu'nda başkana sövenler atılıyor, ikinci başkana hakaret edenler affediliyor. Tüzük de böyle bir madde var mı? Yok. Böyle uygulamalar yapıldı. Şimdi bunları ikaz ediyoruz. Af düşünüyoruz. Şimdi bunlar da affedildikten sonra önüne gelene sallamamalı. Biz barışı yapalım ama adı da barış olsun.

“TARAFTARIN İSTEĞİNİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Taraftar koltukların kaldırılmasını istiyor. Biz de bunlara baktırıyoruz. Akustik konusunu dün konuştuk. Ses düzeni yapan firmanın eksiklerini tespit ettik. Stadın üzerini kapatamazsınız ama teknoloji ile bunu çözebileceğimizi söylediler

duhuliyeKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 87 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder