Burak Bıyıktay: "Eksiklerimiz olduğu halde kazandık."

Burak Bıyıktay: "Eksiklerimiz olduğu halde kazandık."

Türk Telekom galibiyeti sonrası Basketbol Takımımızın baş antrenörü Burak Bıyıktay ve oyuncularımız açıklamalarda bulundu.

Burak Bıyıktay: "Eksiklerimiz olduğu halde kazandık."

“Bu takımda herkes lider. Tüm oyuncularıma teşekkür ederim. Mükemmel bir mücadele verdiler. Çok sakat oyuncumuz var. Birkan Batuk, Burak Can Yıldızlı ve McAdoo'nun olmamasına rağmen kazandık. Benim için hoş geldin hediyesi oldu. Oyuncularımın verdikleri mücadele için çok mutluyum. Güzel bir galibiyet oldu. Bugün buraya gelen taraftarlarımıza da çok teşekkür ederim. Konu Beşiktaş olunca gerisi tefarruat oluyor bizim için. Biz, gel denildiği zaman Beşiktaş için her yere geliriz.”

 

Samet Geyik: "Takım olarak çok iyi mücadele ettik."

“İki gün önce bir numaralı oyun kurucumuz gitti. Burak hocamız yeni geldi ve onun sistemine alışmamız gerekiyordu. Takım olarak çok iyi mücadele ettik. Her şeyi yaptık. Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum. Umarım bundan sonra da böyle devam ederiz.”

 

İsmet Akpınar: "Önemli bir galibiyet aldık."

“Takıma pozitif bir enerji geldi. Herkes çok hırslı oynadı. Kritik anları iyi oynadık ve çok önemli bir galibiyet aldık.”Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 11 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder