Denetim Kurulu'ndan bilgilendirme

Denetim Kurulu'ndan bilgilendirme

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol'un toplu üyeliklere ilişkin açıklamasının ardından Denetleme Kurulu'ndan Şenol'a yanıt geldi.

Beşiktaş yöneticisi Umut Şenol'un; şu anda adli süreci devam eden sahte üyeliklerle ilgili olarak, "O zamanlar bu konuda 5 günlük bir çalışma ile sonradan meşhur olacak 5268 raporunu yazdım, sonraki dönemde bu konuda çok mücadele verdim, gerek dernekler yasasındaki eksikler, gerekse tüzüğümüzde net olmayan yerler bu mücadelenin ilerlese de tam bir sonuca varmasını engelledi." paylaşımının ardından Denetleme Kurulu sosyal medya hesabından; 

"Beşiktaş Camiasını bilgilendirme;

Yönetim Kurulu yedek üye Umut Şenol'un Twitter açıklamasında 5268 kişi ilgili toplu aidat yatırılmasını önlemek amacıyla tespit olarak Denetim Kurulu raporunu yazdığını belirtmiştir. Bu söylem eksik ve doğru değildir. Beşiktaş J.K Denetim Kurulu üyelerinin raporları kollektif çalışma sonucu ortaya çıkar ve Kurul Başkanının imzasıyla ilgili merciilere gereği için teslim edilir. Hiçbir üyemiz Kurulun çalışması ve düşüncesi olmadan kişisel rapor düzenleyemez. Tüzükten kaynaklanan maddeler nedeni ile Kulübün menfaati açısından uygun olsa da etik olarak 4 günlük sürede 5268 kişinin aidat yatırılmasının mümkün olmadığı Kurulca belirtilmiştir. Konu yargı sürecinde olup sonucu beklenmektedir." açıklamasını yaptı.Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 6 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder