Beşiktaş'tan müthiş sponsorluk hamlesi

Beşiktaş'tan müthiş sponsorluk hamlesi

Beşiktaş'tan müthiş sponsorluk hamlesi

Son yılların finansal anlamdaki en sıkıntılı günlerini yaşayan Beşiktaşımız özellikle amatör branşlarda ciddi problemlerle karşı karşıya.

Kadın voleybol takımımızda hiçbir oyuncuya maaş ödemesi yapılmadığını ve  5 aydır ödemeleri yapılmayan oyuncuların hali hazırda kulübe ihtar çektiğini daha önce yazmıştık. Diğer tüm amatör branşlarımızla birlikte özellikle en başarılı ekibimiz olan Erkek Hentbol Takımımızın da ciddi zarar ettiği bir diğer gerçek.

Amatör branşlarımızı içinde bulunduğu durumdan çıkaranın tek yolu ise şüphesiz sponsorluk anlaşmalarından geçiyor. İşte bu noktada son başkanlık seçimlerinde Serdal Adalı'nın yönetim kurulu listesinde yer alan Hüseyin Yücel’in devreye girdiği öğrenildi. Duhuliye.com’un edindiği bilgiye göre Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan Yücel, tüm amatör branşlarımıza sponsorluk desteği verecek. Hüseyin Yücel’in geçtiğimiz günlerde Başkan Ahmet Nur Çebi ile bu konu hakkında görüştüğü ve anlaşmanın sonuçlandırılması için çalışmalara başlandığı gelen haberler arasında.

duhuliye.comKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 49 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder