Erkan Sözeri: ”Beşiktaş’a teslim olmayacağız”

Erkan Sözeri: ”Beşiktaş’a teslim olmayacağız”

Büyükşehir Belediye Erzurumspor teknik direktörü Erkan Sözeri, Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu’nda Beşiktaş ile sahalarında oynayacakları maç öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

Önceliklerinin Süper Lig olduğunu söyleyen Sözeri, ”Önceliğimiz Süper Lig ama Beşiktaş maçını çok önemsiyoruz. Rakibimize teslim olacak değiliz” ifadelerini kullandı.

Erkan Sözeri: “Önceliğimiz lig ama kupayı da çok önemsiyoruz”

Biz her maçı önemsiyoruz. Beşiktaş maçı da öyle. Özellikle şehrimizin tanıtımı açısından ve ekonomik gelir açısından önemsiyoruz. Kadromuz da iki kulvar için müsait. Oyuncularımızın arasında kalite farklılığı da yok. Tabi ki önceliğimiz lig ama kupada gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Biz Erzurumspor’u en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.

Erkan Sözeri: ”Beşiktaş’a teslim olmayacağız”

Beşiktaş gibi güzide bir kulüp Erzurum’a geliyor. Bunun için de mutluyuz. Dolu tribünler önünde mücadele etmek istiyoruz. Centilmence güzel bir maç oynayacağız. Şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Beşiktaş’a teslim olmayacağız.

Erkan Sözeri: ”Saha zemininde bir problem yok”

Süper Lig’i hedefleyen bir takımız. Beşiktaş karşısında başa baş oynayan bir takım olduğumuzu göstereceğiz. Biraz kar yağdı ama sahanın durumu iyi. Stadımızın zemini de ısıtmalı. Hiçbir problem olmayacaktır. En iyi şekilde mücadele edeceğiz.

Haber kaynağı: RadyosporKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 10 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder