"Artık Çebi'yle bir araya gelemeyiz!"

"Artık Çebi'yle bir araya gelemeyiz!"

Beşiktaş Eski Başkanı Fikret Orman, Ersin Düzen'in sunduğu "Stadyum" programında ibra edilmemesine ve kendi yönetim dönemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın eski başkanı Fikret Orman, TRT Spor'da Stadyum Özel'e konuk oldu. Orman yeni başkan Ahmet Nur Çebi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte Fikret Orman'ın sözleri:

Ben neden buradayım, öncelikle bunu açıklamak istiyorum. Aslında bir basın toplantısı düzenleyecektim sonra canlı yayında yayınlayalım, izlemek isteyenler görsünler diye TRT'de program yapalım istedim.

Beşiktaş'ta insanların ilgisi benim söyleyeceklerimde değil Beşiktaş'ın başarısındadır. Bizim iç işlerimiz genel kurullarda konuşulur. Bu yönetim kurulu geldiğinden beri hep beni konuştular. Her sıkıntıda konu bana geldi. Beşiktaş'a aday olanlar geçmişe değil geleceğe adaylar. Gelecekle ilgili konuşsunlar. Sonra çıkayım bunlara bir cevap vereyim dedim. Ayrıca ibra konusu gündeme geldiği için artık konuşmam gerekiyordu. O Yüzden bu programı yapma gereği duydum.

Ben 36 senedir kulube üyeyim. Rahmetli Mehmet Üstünkaya'nın ondan sonra seçilen Süleyman Seba hakkında konuştuğunu hiç duymadım. Bizim geleneğimizde eski yönetim hakkında kötü konuştuğu görülmemiştir. Sonrasında gelen Serdar Bilgili zaten Seba'^nın yönetimindeydi ve asla Seba hakkında kötü konuşmadı. Sonrasında Yıldırım Başkan geldi, o da Bilgili hakkında asla kötü konuşmadı. Sonra ben geldim, Yıldırım Demirören'le ilgili kötü konuşmadım. Bana geldikten sonra yıllarca bağırdılar 'Hesap sorsana, hesap sorsana' diye. Ben yapmadım çünkü Beşiktaş'ın geleneğinde bu yoktur. Eski yönetimle ilgili kötü konuşamayız. Ama bu yönetim hep geçmişi önplana çıkardı. Beşiktaş yönetimi eskiyi değil yeniyi konuşmalı. Geldikleri günden beri hep yapılanlarla ilgili 'Benim haberim yoktu' diyorlar. Güzel şeylerle ilgili 'Ben yaptım' diyorlar, kötü günlerden haberleri yok.

İlk günlerde Ahmet Nur Çebi de yanımdaydı ve kötü günler geçirdik. Ama çok umutluyduk ve güneşli günler geldi. Biz Beşiktaş tarihinin en kariyerleri topçularını transfer ettik ve 100 milyona yakın gelir getirdik.

Ben Ahmet Nur Çebi'ye mesaj da attırdım 'Beni işin içine çekmesinler, işlerine baksınlar' diye. Sonra seçilince mesaj attım. Bugünden sonra da bir araya gelmeyiz. Bizim bir gönül ilişkimiz olduğunu zannediyordum ben ama yokmuş. Ahmet Bey Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra vermiş olduğu fotoğraf, kamuoyunu yönlendiren sürekli negatif olan insanlarla bir araya gelince çok da aramak istemedim. Bir kez Bodrum'da karşılaştık sarıldık, görüşmek istedi. Ne zaman isterseniz dedi ancak sonrasında aramadı.

Haber kaynağı: duhuliye.comKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 56 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder