"Beşiktaş'ın mallarını satabilmek için propaganda yapıyorlar"

"Beşiktaş'ın mallarını satabilmek için propaganda yapıyorlar"

Beşiktaş Eski Başkanı Fikret Orman, Ersin Düzen'in sunduğu "Stadyum" programında ibra edilmemesine ve kendi yönetim dönemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

"Biz Beşiktaş'a geldiğimiz ilk günden itibaren her gün para aradık ve bulduk. Biz nasıl bulduysak şimdiki yönetim de bulacak. Beşiktaş'ın malları satılacakmış. Seçime geldiğinizde böyle söyleyecektiniz. "Güçlü Beşiktaş" diyerek geldiniz. Kavga etmek için güçlü olunmaz, gücünüzü burada kullanacaksınız.


Hangi takım menajerlere para ödemiyor? Her takım da ödüyor. Bir biz ödemedik. 5 senede 14 milyon Euro ödemişiz. Takıma ne ödenmiş peki. Otopark ucuza kiraya verilmiş. Sözleşmede var, istediğimiz zaman feshedilir. Şimdi gidip 1 yıllık parayı peşin almışlar. Neden aldınız madem kötü imzalanmış? (Ahmet Nur Çebi için) Gidip anonim şirketine imzayı atacaksınız! Siz güveneceksiniz. Beşiktaş'a siz güvenmezseniz kimse güvenmez.


Lisans sözleşmesini biz hazırladık. Hüsnü Bey de bize bir yazı yazdı. Kulüpler Birliği'ne talimat gönderilemezdi. Gidin, kendiniz hazırlayın dedim. Ben Japonya'da iken Ahmet Ağaoğlu ve Ali Koç, lisansı vermemizi istedi, Avrupa'ya gidebilmek için.

"Yüzde 30'dan yüzde 40'a artışta talep hangi kulübündü?"

Göksel Başkan böyle bir şey söyledi. Bu Kulüpler Birliği'nden konuşuldu. Bütün başkanlar oradaydı. Nihat Bey yüzde 40'a çıkarılacağını ifade etti.

Duhuliye.com



Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 121 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder