'Doğru tercih Aybaba olur!'

'Doğru tercih Aybaba olur!'

'Doğru tercih Aybaba olur!'

Beşiktaş'ın unutulmaz kaptanlarından Şanlı Sarıalioğlu, siyah-beyazlıların son durumunu Duhuliye.com için değerlendirdi.

Şanlı Sarıalioğlu, Beşiktaş için şu sözleri kullandı:

Futbol futbolcuyla oynanan bir oyun. Senin elinde iyi bir kadro yoksa, dünyanın en iyi antrenörünü de getirsen her şey boşunadır. Sahada o topu futbolcular yönlendirir. Antrenör değişikliğiyle Beşiktaş'a bir fayda sağlanacağını düşünmüyorum. Beşiktaş'ta son iki yıldır iyi futbolcular transfer edilmedi.

"PARALAR BOŞUNA HARCANDI"
Fikret Orman dönemindeki başarıların sırrı nokta transferlerden geçti. Hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi'nde büyük başarılar elde edildi. Abdullah Avcı'yı günah keçisi ilan etmemek lazım, kadro zayıf. Bu sezon 7 tane oyuncu transfer edildi. N'Koudou ve Ruiz dışında hiçbiri Beşiktaş'ın banko oyuncusu diyemeyiz. Bu kadroyla Beşiktaş'ın yol alamayacağını ben sezon başından beri dile getirdim. Görünen köy, kılavuz istemez. Çok kötü transferler yaptılar, paralar boşa harcandı.

"AYBABA İSABETLİ BİR TERCİH"
Samet Aybaba son derece isabetli bir tercih olur. Deneyimli bir teknik direktör, antrenörlük yıllarını arkada bıraktı. Beşiktaş'a bu yönde yararı olur. Sergen de Beşiktaş'ın futbolcusudur. Duygusal olarak bağ çok yerinde. Bu ikilinin başarılı olacağına ben yürekten inanıyorum. Ancak sezon ortasında at değiştirilmez. Abdullah Avcı'yı tek başına suçlu ilan etmek yanlış olur. İşler iyi gitmezse Sergen Yalçın ve Samet Aybaba ikilisi düşünülür.

"ORMAN DAHA ÖNCEKİ TRANSFERLERİNİ ARATTI"
Abdullah Avcı'nın Diaby'i istemiş olmasını yadırgadım. Diaby maalesef joker oyuncu değil. Nerede oynarsan oynat, fayda veremeyecek bir oyuncu. Diaby'den fazla bir şey beklememek gerekir. Beşiktaş'ın bu sezon transferlerinde iyi diyebileceğimiz hiç kimse yok. Fikret Orman daha önceki transferlerini aratacak transferler yaptı. Maalesef sınıfta kaldı. Fikret Orman hiçbir yönetimin başaramayacağı işler yaptı. Her yönetim artılarını ve eksilerini değerlendirerek yorum yapmak lazım.

Duhuliye.com ÖZEL HABERKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 178 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder