'Bu kısıtlı kadroda Sergen Yalçın harcanmamalı!'

'Bu kısıtlı kadroda Sergen Yalçın harcanmamalı!'

'Bu kısıtlı kadroda Sergen Yalçın harcanmamalı!'

Beşiktaş Kulübü, alınan kötü sonuçların ardından Teknik Direktör Abdullah Avcı ile yollarını ayırma kararı aldı. Beşiktaş'ın yeni teknik direktörünün kim olacağı merak konusu olurken Sergen Yalçın ismi konuşulmaya başlandı. Ali Ece, Sergen Yalçın ve Abdulah Avcı hakkında konuştu.

Şenol Güneş'in milli takımın başına geçmesiyle boşalan teknik direktörlük koltuğuna getirilen Abdullah Avcı ile kötü bir başlangıç yapan Beşiktaş, ilerleyen haftalarda yükselen bir grafik sergilemeye başlamış ve aldığı üst üste galibiyetlerle yeniden şampiyonluk yarışına dahil olmuştu.

Sezonun ikinci yarısına da kabus gibi bir başlangıç yapan siyah-beyazlılarda son 8 maçta 7 mağlubiyet alınması üzerine bugün Abdullah Avcı ile yollar ayrıldı.

Futbol NET programında Abdullah Avcı'nın Beşiktaş'taki geleceği hakkında değerlendirmelerde bulunan Ali Ece, Sergen Yalçın ve Okan Buruk iddiaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Ali Ece, "Sergen Yalçın son derece yetenekli bir teknik direktör. Beşiktaş başkanının yerinde ben olsam Okan Buruk'u getiririm demiştim. Sergen Yalçın hep zor şartlar altında, kısıtlı kadrolarla uğraştı. Madem Sergen Yalçın camianın evladı, neden Beşiktaş'ın en kısıtlı zamanlarında Sergen Yalçın'ı harcıyorsun ki? Sergen'i daha iyi kadro kurabileceğin bir zamanda getir. Sergen eğer camianın evladıysa onu rahat ettirmelisin" dedi.


HABER VİDEOKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 222 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder