Çebi ve Adalı birlikte açılış yaptı!

Çebi ve Adalı birlikte açılış yaptı!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, İzmir No:1903’ün açılış töreninde taraftarlarla bir araya geldi.

Açılış töreninde; Asbaşkan Fatih Hakan Avşar, TFF, UEFA ve Kamu Kurumları İle İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Erdoğan, Pazarlama ve İş Geliştirmede Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enis Ulusoy, Taraftar ve Süleyman Seba ile Akatlar Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Sürmen, Vodafone Park ve Derneklerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Daltaban, Futbol Altyapı ve Tüm Branşlar Spor Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Fidan, Fulya Kompleksi ve Fulya AVM’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, eski yönetim kurulu üyesi Serdal Adalı ile çok sayıda davetli yer aldı.

Başkan Ahmet Nur Çebi, açılış töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Her şey Beşiktaş için. Her zaman birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Seçimler yapılır, insanlar Beşiktaş için yarışır. No:1903 bir Beşiktaş markasıdır. Bu yatırımlar devam edecek. Beşiktaş çok büyük bir marka. İzmir No:1903 Beşiktaş camiasına hayırlı olsun.”

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, konuşmasının ardından Serdal Adalı ile birlikte hayırlı olması temennisinde bulunarak açılış kurdelesini kesti.

Haber Kaynağı: bjk.com.tr Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 21 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder