“Divan Toplantısına katılmayacağım çünkü…”

“Divan Toplantısına katılmayacağım çünkü…”

Beşiktaş’ın Eski Başkan Adayı Hürser Tekinoktay, bugün gerçekleştirilen Olağan Divan Toplantısına katılmayacağını açıkladı.

Hürser Tekinoktay Divan Toplantısına katılmama sebebiyle ilgili bir yazı paylaştı

"Kıymetli Beşiktaşlı dostlarım,

Malumunuz üzere bu hafta sonu Kulübümüzün Olağan Divan Toplantısı yapılacak. Uzun yıllardır bütün divan toplantılarına muntazaman katılmama rağmen, bu haftaki toplantıya aşağıda açıklayacağım sebep yüzünden katılmayacağımı bildiririm.

Şöyle ki;

Daha önce müteakip seferlerle özellikle son 1 yılda 2 seçim döneminde bütün Beşiktaşlıların da yakında takip ettiği gibi mevcut Divan Başkanı’nın şahsıma yaptığı tüm uygulama ve yaklaşımlara rağmen gerek yaşına hürmetten gerekse de Beşiktaş Divan başkanlığı makamına saygımdan dolayı kendisine her zaman hoşgörülü davrandım.

Buna rağmen 30 Kasım 2019 tarihindeki son Divan Toplantısında kendisi “Çok güzel bir seçim yaşadık ve 2 başkan adayımız seçime katıldılar. Onlara teşekkür ederim. Ya bu 2 aday olmasaydı ne yapardık!!” şeklinde bir açıklama yaparak seçime katılan diğer aday olarak şahsım üzerinden Yönetim Kurulumuzdaki Kongre ve Divan Üyesi olan değerli kişilere, bize oy atan saygıdeğer Kongre Üyelerine ve oy hakkı olmayan ama bizi açık yüreklilikle destekleyen taraftarımıza büyük bir haksızlık yapmıştır.

Şahsıma yapılanlara her zaman olduğu gibi hoşgörülü baksam da yukarıda saydığım kıymetli Beşiktaş’lılara karşı yapılan bu davranışa aynı şekilde hoşgörülü bakmam mümkün değildir.

Bu nedenle bu hafta sonu gerçekleşecek Divan Toplantısına katılmayacağımı siz değerli Beşiktaşlı dostlarımın bilgisine sunarım."

Hürser Tekinoktay

duhuliye.comKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 17 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder