Güneş'ten flaş açıklamalar! Vida, Babel, Love, Negredo...

Güneş'ten flaş açıklamalar! Vida, Babel, Love, Negredo...

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Avusturya kampında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İşte Güneş'in açıklamaları:

-HER İKİSİNİN MARKA DEĞERİNİ BİLİYORUZ-

"Guti ve İlhan Mansız eski futbolcularımız, yeni antrenör arkadaşlarımız. Her ikisinin marka değerini iyi biliyoruz. Beşiktaş'a katkı yapmak için bizimle beraber olacaklar. Her ikisine de hayırlı olsun, hoşgeldin diyorum.'' dedi.

-BAŞKAN GELDİĞİ ZAMAN TRANSFERDE GEREKLİ AÇIKLAMALARI YAPAR-

"Transferlerle ilgili siz benden daha fazla şey biliyorsunuz. Benim haberim yok ama sizler yazıyorsunuz. Yanlış işler oluyor. Açık ve dürüst olalım. Doğruları söyleyelim. Sizden ricam gördüklerinizi yazrsanız seviniriz. Yanlış yazarsanız güven duygusu sarsılır. Kampta 2 müsabaka bizim için olumlu oldu. Önümüzdeki maçlar daha ciddi maçlar olacak. 4 maç daha yaparak buradaki oyuncularla ne yapacağımızı göreceğiz. Transferde nasıl bir gelişme olacağını başkan gelince görüşürüz. Kararları başkan veriyor. Benim burada oyuncuları çalıştırma ve yarıştırma durumum var. Bilgileri zaten başkan size veriyor. Şu anda elimizdeki kadrodaki oyuncuların durumları netleşmedi. Elimizde sayısı az olsa da bir kadro var. Negredo, Galatasaray maçında sakatlanmıştı. İstanbul'a sakat gelmişti. O yüzden bizle çalışmamaştı. Sakat olan oyuncuyu nasıl çalıştırabilirim? Buradaki durumuna bakacağız. Ben haddimi bilirim ama bana hadsizlik yapana cevabımı veririm. Burada büyük bir camia var ve kuralları ile işler. Başkan geldiği zaman zaten transferde gerekli açıklamaları yapar." dedi.

-HER MAÇI KAZANMAK İÇİN OYNAYACAĞIZ-

"Burada dördüncü senemi yaşıyorum. Çok oyuncu gidip geldi. Gidip gelmek zorundaydı, ekonomik olarak gerekiyordu. Elimizde iyi oyuncular var. Bu sene 2 kulvarda yarışacağız. Başlangıç olarak Akhisarspor ile oynayacağız. Her maçı kazanmak için oynayacağız." dedi.

GÜNEŞ'TEN VIDA, LOVE VE NEGREDO AÇIKLAMASI

"Lens, Negredo, Vagner Love iyi oyuncular ama katkısı az olunca sorgulanabiliyor. Aynı şey Vida için de geçerli. Geçen sene az oynadı ama şu an iyi gidiyor. Vida gelirse stoperde sürpriz olmaz. Ben de gelişmeleri gazetelerden okuyorum, 10, 20, 30, 50, 100! Atıyoruz tutuyoruz. Paralar gelmiyor.  Gökhan Gönül'ün sakatlığı nedeniyle sağ tarafta arayışımız var. Necip'ten şu anda memnunum." dedi.

-BU SENE ŞAMPİYONLUĞU KAYBETMEK İSTEMİYORUZ-

"Babel ile ilgili haberleri duyuyorum. Quaresma, Babel, Vida gibi isimlerle ilgili haberleri duyuyouz. Onların yerlerine oyuncu alternariflerimiz hazır. Messi ile Suarez'i alacağız. (Gülerek) Başkana söyledim, alternatiflerimiz hazır. Sen normalde Babel'i, Cenk'i, Tosic'i gönderir misin? Ama şartlar gereği önemli oyuncularımızı bazen gönderebiliyoruz. Transfer ekonomik, idari ve teknik bir iştir. Hem elimizden oyuncu çıkarmak istiyoruz, hem yeni isimler almak istiyoruz. Geçen sene bir şampiyonluk kaybettik. Bu sene bunu yaşamak istemiyoruz. " dedi.

Haber Kaynağı: HABER1903Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 62 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder