"Erzurum'da oynamanın avantajını geçen yıl yaşadık ama bahsettiğimiz takım Beşiktaş"

"Erzurum'da oynamanın avantajını geçen yıl yaşadık ama bahsettiğimiz takım Beşiktaş"

BB Erzurumspor'un başarılı kalecisi Hakan Canbazoğlu, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına bağlanarak Beşiktaş maçı hakkında konuştu.

Beşiktaş maçı hazırlıklarından bahseden Canbazoğlu, "Moral bozuklukları var Konyaspor maçından kalma. Tekrardan keyifli ve hırslı çalışmalara başladık. Mehmet hoca çok hırslı ve korkusuz bir teknik adam olduğu için bunu oyunculara aşılıyor." dedi.

Geçen seneki ivmeyi yakalamalıyız

Hakan Canbazoğlu, Beşiktaş maçı ile alakalı şunları söyledi:

Biz Erzurum'da oynamanın avantajını geçen yıl yaşadık ama bahsettiğimiz takım Beşiktaş. Havaya aldırış etmeden skor yakalayabilecek takımlar. Taraftarlarımızın coşkusuyla geçen seneki ivmeyi yakalamamız gerekiyor. Hiçbir maç için kazanırız demek doğru değil ama kazanmak için elimizden geleni yaparız. Bir laf var: Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin. Puan almak önemli böyle maçlarda. Taraftarlar da Beşiktaş maçını merakla bekliyor.

"Takımım adına umutluyum"

Ligde kalmak istediklerini belirten Hakan Canbazoğlu'nun diğer açıklamaları şu şekilde:

Beşiktaş'ı ülkemizi gururlandırdığı için kutluyorum. Bu tür takımlar sık aralıklarla maç oynamaya alışkınlar. Bizim için dinlenmiş ya da yorgun bir Beşiktaş olarak değerlendirmeyeceğiz. Neticede Beşiktaş ile oynayacağız. Belki yeni çıkan takımlarla alakalı korkunç düşünceler olabilir ama ben bunlardan uzağım. Ben takımım ve kendim adına umutluyum. Bizim maçlarımıza bakıldığı zaman heyecanlı maçlar oluyor. İnşallah bu haftaki maçta golü sadece biz buluruz ve Beşiktaş'ı mağlup ederiz.

Haber Kaynağı: AjanssporKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 12 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder